2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پسر خواهر من گلاب و عرقیات گیاهی می گیره کاشان  خیلی هم مشتری داره  و واقعا هم خیلی تو کارش حساسه که اصل باشه واقعا معتقده به حلال و حرام من خودم چند سال عرقیاتشو میارم و همسایه ها می خرن و خیلی راضین 

ببین مادرتونو ببرید فلگه دوم تهرانپارس یه دکتر طب سنتی داره محشره ببر اونجا ویزیتشو کنه 

ادرس  رو لطف  میکنید  یا اگر شماره  ای ازشون  دارین  ممنونم  خدا خیرتون بده  

ممنون میشم برای شادی روح پدرم که تازه اسمانی شده یه صلوات بفرستید😔
پسر خواهر من گلاب و عرقیات گیاهی می گیره کاشان  خیلی هم مشتری داره  و واقعا هم خیلی تو کار ...

شما کجایی؟من تهرانم کبد چرب دارم واقعا نیاز دارم به اصل بودنش

ادرس  رو لطف  میکنید  یا اگر شماره  ای ازشون  دارین  ممنونم  خدا ...

عزیزم مادرتون چندوقته دچارن من تازه فهمیدم کم هم هست ولی میترسم زیاد بشه دیگه ازبین نره

عزیزم مادرتون چندوقته دچارن من تازه فهمیدم کم هم هست ولی میترسم زیاد بشه دیگه ازبین نره

چهار  پنج  ماهی میشه   اول درجش  خفیف  تر بود  باز ازمایش داد  بیشنر  شده   خیلی  تحرک  داره   و چربی هم  اصلااا نمیخوره  ولی  مشکلش حل نمیشه 

ممنون میشم برای شادی روح پدرم که تازه اسمانی شده یه صلوات بفرستید😔
ادرس  رو لطف  میکنید  یا اگر شماره  ای ازشون  دارین  ممنونم  خدا ...

فلکه دوم تهرانپارس  پاساژ پارسیانو برو رو پایین روبروی بانک دی تابلو زده طبقه دوم. اونجا دادوهای شیمیایی نداره اصلا فقط فقط طبیعی  امیدوارم حال مادرتون خوب بشه  گوگل کنی شماره و ادرس دقیقترش میاد ولی اینیم که من گفتم درسته 

شما کجایی؟من تهرانم کبد چرب دارم واقعا نیاز دارم به اصل بودنش

من ورامینم اتفاقا مادر عروس جاریمم کبد چرب داره چند بار سفارش داد براش به صورت گالن 20 لیتری آوردم از دخترش پرسیدم گفت برا کبد چرب می خواد من الان به صورت پت 1 لیتری دارم میگم خیلی ساله فروش دارم عرقیاتشم سنتی هست خیلیا که استفاده کردن تعریف می کردن از خالص بودن و خوب بودنش چون میگم واقعا معتقده  

2706