2726

گوشت و پیازو روغن رو میریزم تو قابلمه با شعله کم. اب میندازه ابش کشیده میشه تفت میخوره پیازش عسلی میشه. بعد اسفناجارو ریز ریز میکنم اضافه میکنم ادویه میزنم دوباره درشو میزارم بازم اب میندازه و ابش کشیده میشه سبزی که تفت خورد یکم آب جوشیده و چندتا الو اضافه میکنم و میزارم تا جا بیفته

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ابتدا گوشت و پیازو روغن رو میریزم تو قابلمه با شعله کم. اب میندازه ابش کشیده میشه تفت میخوره پیازش ع ...

با گوشت چرخی نمیشه درست کرد

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست آنقدر 
2728

نمیدونم احتمالا خوب نمیشه من دیدم با مرغ هم درست میکنن ولی ما با گوشت گوسفندی میپزیم خوشمزه تره. 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

هرکی یه جور درست میکنه ولی من اینجوری درست میکنم و شدید دوست دارم. عالی میشه به نظرم.

اسفناج هارو با دست تکه تکه های درشت میکنم و اول میذارم توماهیتابه ابش کشیده شه، بعد یه قاشق روعن میزنم و سرخ میکنم.

مرغ رو یکم زردچوبه و نمک مالی میکنم و کامل سرخ میکنم میذارم کنار. 

تو همون روغن مرغ پیاز نگینی  و یکی دو حبه سیر حلقه ای رو سرخ میکنم، یکم رب گوحه و یکم رب انار میزنم و تفت میدم. 

مرغ رو به این مخلوط اضافه میکنم و تفت میدم. 

آب کم به مرغ اضافه میکنم تا نیم ساعت بپزه. 

اسفناج هارو به همراه الوهای خیس خورده_ الو جنگلی ترش و آلو ملس رو به شیرین_ اضافه میکنم. 

نمک و فلفل میزنم و میذارم کامل جا بیفته. 

الو استفناج باید رنگش تیره و آبش بسیاااااار کم باشه. انگار مخلوطی از آلو و اسفناج و مرغه فقط. باید کاملا علیظ باشه. 

... ولیکن چاره را امروز زور پهلوانی نیست،رهایی با تن پولاد و نیروی جوانی نیست/در این میدان،بر این پیکان هستی سوز سامان ساز،پری از جان بباید تا فرو ننشیند از پرواز!

قلقلی باشه شاید خوب بشه. من با مرغ دوست دارم. 

... ولیکن چاره را امروز زور پهلوانی نیست،رهایی با تن پولاد و نیروی جوانی نیست/در این میدان،بر این پیکان هستی سوز سامان ساز،پری از جان بباید تا فرو ننشیند از پرواز!

من الو اسفناج دوست ندارم ولی خوراک اسفناج درست میکنم خوشمزه تره

ابتدا پیاز رو تفت میدم نمک و زردچوبه و فلفل میزنم بعد اسفناجها رو توش میریزم درشو میذارم اب میندازه و میپزه در آخر یه کم رب انار ملس اضافه میکنم هم میزنم...خیلی خوشمزه میشه هم با نون میشه خورد هم با برنج

همیشه غمگین ترین لحظات را عزیزترین کسانمان به ما هدیه میدهند.  
من الو اسفناج دوست ندارم ولی خوراک اسفناج درست میکنم خوشمزه تره ابتدا پیاز رو تفت میدم نمک و زردچوب ...

این بورانیه ک فک نکنم بشه با برنج خورد

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست آنقدر