2410
2553
عنوان

خانم ها یا آقایونی که ..

113 بازدید | 7 پست

عشق سابق داشتید ولی مجبور ب انتخاب یکی دیگه شدین ،الان بعد ازدواج هنوزم ب عشق سابق فکر میکنین 

آیا مرد یا زنی که تو عقد هم ب فکر عشق سابقشه 

بعد ازدواج (بعد عروسی) به زنش علاقه پیدا میکنه.. یا به شوهرش علاقه پیدا میکنه 

فراموش نمیشه  کمرنگ میشه 

اره میتونی علاقه مند بشی ولی ب سختی

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
کسی که آدمی بره توی فکر یا دلش دیگه بیرون نمیاد هیچ وقت اون هست همون گوشه بسته به شدت رابطه داشته& ...

واس خانما دیدم ولی واس آقایون نمیدونم 

چون دختر فامیلمون الان دو ساله ازدواج کرده 

ولی از رو پروفایلاش قشنگ میشد فهمید که هنوزم عشق سابقشو فراموش نکرده 

واس خانما دیدم ولی واس آقایون نمیدونم  چون دختر فامیلمون الان دو ساله ازدواج کرده  ولی ا ...

نگا من هم عمق ذهنه پسرو دیدم هم دخترو

هیچ وقت پاک نمیشه 

چون ذهن و دل خیلی خاصه

فقط در صورتی که رابطه شون عاطفه نبوده بی خیال میشه

در صورتی که طرف عالی باشه وبخواد روح همسرشو پاک کنه با ذهنشو شاید یه کم کمرنگ بشه ولی پاک نمیشه

واسه همین باورت نمیشه نخواستم با کسی باشم .خیلی بده خیلی چیزا رو بدونی و درک کنی .پاک نمیشه

اگه ریشه عمیق باشه و نرسیده باشن که واویلا .

۱_افرادی که ریشه عاطفه توی ذهن و دلشون قوی بوده توی رابطه و نرسیدن(اینا ......میشه به زندگیشون و کمرنگ ام نمیشه ، یه بخشی مال اون می مونه ) 

۲_ دختر هایی که یه طرفه توی ذهنشون با یکی عشق ساختن و.....( ایناهم پاک نمیشه و می مونه و کمرنگ)

۳_اونایی که فانتزی نساختن و هوس بوده ، پاک میشه

از نظر من ،«عشقای قبل از تو سوتفاهم بود»

ایمان دارم و میدانم اگر روزی مرا درقبری بخوابانند روح هزاران حیوان🐾برای آرامشم دست به دامان خدا خواهندشد...#حیوانات احساس دارند😢
2714