2737
2734

سلام دوستان.بچه ها ما سه تا جاری هستیم.جاری بزرگم خانم خوبیه و خدا رو شکر باهاش مشکلی ندارم.ولی امان از دست جاری کوچیکه. ..

دیشب خواهر شوهرم می گفت،مریم(جاریم )

اشک مادرشوهرمو در آورده.گفتم چرا؟گفت اومده دعوا کرده ک شما پسر مهربانو رو از پسر من بیشتر دوست دارین؟چرا اونو بیشتر بغل  میکنین و بوس میکنین؟چرا قربون صدقه اش میرین؟

چرا ب دختر مهربانو پول میدین ب پسر من نمیدین؟یا چرا همش میگین چشمای دختر ای جاری بزرگه خوشگل و نازه ولی واسه پسر من چیزی نمیگین؟؟؟

سعی کردند ما را دفن کنند،غافل از اینکه ما بذر بودیم...                                                  گرگها خوب بدانند که در این ایل غریب            گر پدر رفت تفنگ پدری هست هنوز                 گرچه مردان قبیله همگی کشته شدند                توی گهواره ی چوبی پسری هست هنوز            سردار دلها آسمانی شدنت مبارک...

من ازدست حسادتای دخترعمه های زشته ایکبیریم به ستوه امدم کاش بمیرن راحت شم

نزاررویاهات فقط درحدرویابمونن/اگرتوانایی فکرکردن به چیزیو داری قطعاتوانایی رسیدن به آن راهم داری☺👩‍💻

خب حتما فرق میزارن  خانواده شوهرت

زندگي قرض توئه به نفر بعدي...دارم فكر ميكنم من تو زندگي چيزي به بعديا دادم!كاش داده باشم و بعد برم...اونوقت يه گوشه ميشينم و از اونجا به ادما نگاه ميكنم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اشتباه از خواهرشوهرت  که دهن لق هست و همچنین مادرشوهرت که حرفی که عروسش زده را به دخترش گفته و اینجوری یک کلاغ چهل کلاغ شده...

مادر عزیز تر از جانم ،،مطمئنم در مقابل سرطان ، پیروز میشی...التماس دعا**http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=707629 * مادرم پر کشید ..با آرامش و لبخند .... روحت شاد مامان عزیزم

ولی اصلا اینطوری نیست...پسر جاریم اصلا بغل هیچکس نمیره،یا جیغ میزنه و بچه ها رو کتک میزنه یا در حال لجبازیه و مدام سرشو میکوبه ب زمین و دیوار.

سعی کردند ما را دفن کنند،غافل از اینکه ما بذر بودیم...                                                  گرگها خوب بدانند که در این ایل غریب            گر پدر رفت تفنگ پدری هست هنوز                 گرچه مردان قبیله همگی کشته شدند                توی گهواره ی چوبی پسری هست هنوز            سردار دلها آسمانی شدنت مبارک...
2738

حالا خداییش خود شما باشین ناراحت نمیشی استارتر ... مادر شوهر از بچه جاری تعریف کنه یا هدیه بده ولی به بچه تو هیچی ؟

مادر عزیز تر از جانم ،،مطمئنم در مقابل سرطان ، پیروز میشی...التماس دعا**http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=707629 * مادرم پر کشید ..با آرامش و لبخند .... روحت شاد مامان عزیزم

بچه ها صبح یکی تاپیک زده بود داشت داستان زندگیشو میگفت ک چهارتا دختربودن ومامانش پنجمی روهم دختربارداربوده وخودش واسه بازیگری ونویسندگی قبول شده بود لطفا اگه اسم تاپیک یا لینگ شو دارین واسم بزارین 

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

بچه ی چیز دیگه ام هست.این جاریم ی جوراییه. ..خرجای میلیونی میکنه واسه گرفتن دعا و جادو و جنبا.میترسم سر این حسود بودنش ی بلائی سر زندگیم بیاره.ب نظرتون چیکار کنم.

2706