2703
2553

دکتر خوب میخوام که داروی ز یادم نده چاق بشم 

عشقم امام زمان عج.آقا جان خواهرم سرطان داره آقا فقط یه نیم نگاه کافیه فدات بشم آقا جانم من و خواهرم بی کسیم آقا جانم دستمو بگیر.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
من دكتر محمدرضا عليمي رو ميشناسم اما مطبش شهريار هستش

خوبه خودتون پیشش رفتین الان دارو میخورم اما داروهام زیاده احساس میکنم دارم چاق میشم و بدتر

عشقم امام زمان عج.آقا جان خواهرم سرطان داره آقا فقط یه نیم نگاه کافیه فدات بشم آقا جانم من و خواهرم بی کسیم آقا جانم دستمو بگیر.
عالیه بشرطی که داروهاشو دقیق استفاده کنی

دارو زیاد میده میخوام چاق نشم من با بدبختی وزن کم کردم

2714
خوبه خودتون پیشش رفتین الان دارو میخورم اما داروهام زیاده احساس میکنم دارم چاق میشم و بدتر

با يكي از نزديكام چند باري رفتم 

ان شالله ك خوب ميشي عزيز 

شده آيا كه غمي ريشه ب جانت بزند ....
من خودم نرفتم اما جاری و زنداداش و خواهرم پیشش میرن خیلی خوب شدن..نه زیاد نمیده دارو

الان اینا دارو میخورن بهتر شدن چاق نشدن ببخش اینقد سوال میکنم

با يكي از نزديكام چند باري رفتم  ان شالله ك خوب ميشي عزيز

ممنونم ولی بعید میدونم دیگه خوب بشم با این وضع زندگیم😢

نه عزیزم خواهرم چاق نشده زنداداشمم کلا چاقه

ممنونم زنگ میزنم وقت بگیرم خدا کنه داروهای خوب بده حالم بهتر بشه.

2706