2733
2734
نه فقط روز ۲ساعت ۶۰سیسی شب ۱۲۰سیسی میخوره ۵ساعت میخوابه

شکمش سیره 

چون هر دوساعت ۶۰سیسی میخوره تو روز تو طی اون  ۴ساعت که میخاد بخوابه  ۱۲۰تا میخوره شب اون وعده شو یه جا میخوره میخوابه  بازم باخودته دوس داری بیدار کن شیرش بده 

ولی اشتباه منو تکرار نکن بدخواب میشه

😒
وزن گیریش خوبه نمیخوره  ولی وقتی پاشد زیاد میخوره قبل این که بخوابه هم زیاد میخوره

پسر منم همین بود

من مث احمقا هی دو ساعت یکبار زوری بیدارش میکردم شیر میدادم...دیگه عادت کرد الان شبی چندیدن بار پا میشه شیر گیخوره الکی 

من از تو راه برگشتی ندارم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر پسرمن گفت از شش ماهگی شیر شب نده من ندادم همه گفتن تو اشتباه میکنی بچه گناه داره😕دادم الان دارم اذیت میشم ۱۶ماهه ش شبا همش شیر میخاد نده اگه میتونی از ۱۲شب تا ۶صبح نده

2728
آخی عزیزم یکم میدادی میخورد😢😢

اینطوری که قطع امید نمیکرد! دل خودم خون میشد ولی اگه کوتاه می اومدم دیگه نمیتونستم از شیر بگیرمش

شیخی به زن فاحشه گفتا مستی                             هر لحظه به دام دگری پابستی                               گفتا شیخا هر آنچه گویی هستم                                    اما تو چنان که مینمایی هستی
2738