2733
2739

من یه دفعه ای قطع کردم

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از شیر روز گرفتم😂شبم دوبار میدم

۱۰ماهشه

البته شیر خشک میدم روزا

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕
2728

من اذیتش نکردم. سعی کردم صبر کنم تا خودش ترک کنه. الان ۱۸ ماهشه و ۲ ماهه که فقط صبح زود واسه شیر بیدار میشه و باز میخوابه

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   

من دو هفته مونده به تولد روز دیگه بهش ندادم

یه هفته مونده به تولد شب هم بهش ندادم

تا یه هفته هر شب ساعت ۵ صبح برا شیر گریه میکرد تا یه ربع. منم بغلش میکردم تا آروم بشه و دوباره بخوابه

شیخی به زن فاحشه گفتا مستی                             هر لحظه به دام دگری پابستی                               گفتا شیخا هر آنچه گویی هستم                                    اما تو چنان که مینمایی هستی
2738
بخاطر اینکه خوابه شیر شیرینه دندوناشو فاسد میکنه

نمیدونستم 😮

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁

من حدودا چند روز مونده بود به تولد 2 سالگیش از شیر گرفتم اما الهی بمیرم طفلکی تا دو سه روز یهو تب کرد انگار از غصه چون خیلی وابسته به شیر و سینه ام بود سر سینه هامو نوار چسب سیاه زدم همین که نگاه کرد بدش اومد گفت اوف شده بی تابی و گریه نمیکرد این بیشتر ناراحتم میکرد خیلی مظلومانه هر از گاهی که دلش شیر میخواست سینه امو یه کم نگاه میکرد بعد میرفت انگار اونجوری دلش آروم میگرفت بعدش دیگه از سرش اقتاد اما تا یه هفته 10 روز خیلی تشنه میشد دلش چیزای خنک میخواست مدام بهش آبمیوه بستی میدادم 

2706