2726

سلام مامانای عزیز 

پسرم سه سالشه برای دفع دستشویی نمیره و حسابی به خودش فشار میاره و گریه میکنه و اذیت میشه ...خیلی مقاومت میکنه ..هر کاری هم که بگید کردم ..غذاهای ملین ،داروهای ملین ،توالت فرنگی موزیکال و برچسب و جایزه و داستان و شعر و رنگ انگشتی روی دیوار دستشویی دیگه هر چییییی بگم همه راهکارارو انجام دادم ..ولی همچنان از اومدن مدفوعش میترسه و به خودش فشار میاره که مدفوعش میاد ..میگه میترسم بشینم ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم بچه ی شما تنبلی روده داره ببرش پیش یه متخصص تا براش داروهای  ملین  تجویز کنه. دختر من هم اینجوری بود و با ازمایش مشخص شد تنبلی رودخ داره اگه اهوازی تا ادرس یه متخصص خوب بهت بدم 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2728

کم غذا میخوره؟معمولا بچه هایی که بد غذا و کم غذان دچار یبوست میشن من دخترم قبلا داشت ولی الان بهتر شده چون اشتهاش خوب شده

دوستون دارم مهربونا لطفا هر کسی تونست واسه بهتر شدن زندگیم یه صلوات بفرسته خیلی ممنون  
عزیزم بچه ی شما تنبلی روده داره ببرش پیش یه متخصص تا براش داروهای  ملین  تجویز کنه. دختر م ...

چند روز یبار دفع داشت؟

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...
عزیزم بچه ی شما تنبلی روده داره ببرش پیش یه متخصص تا براش داروهای  ملین  تجویز کنه. دختر م ...

پیش کی بردی ؟ 

سه تایی شدن یه رابطه فــقـــط وقتی خوبه که نفر سوم خیلی خیــلی کوچولو باشه ..💞 👪 💞 ____ کم کم وقتشه امضامو عوض کنم فک کنم 🙄

من دختر دو ساله ام چند وقت قبل اینجور بود رفتم شربت انجیر گرفتم صبح و شب دو و نیم سی سی میدادم اولش جیغ میزد به زور هی چربش کردم تا خوب شد الان توالت فرنگی رچگو میدارم دم در با یه خوراکی گولش میزنم میکنه

تهرانم فوق تخصص گوارش بردم آزمایشاش سالم بود ..دکتر گفت باید ترسش بریزه ...حالا به دختر شما چه دارویی داد؟

آزمایشش به چه صورتی بود؟

اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم توکل برخدا ❤️✨
2706