2733
2734

میخواستم برای طرح مسکن اسممو بنویسم. همین امروز شروع شد از ساعت ده صبح الان هرکاری میکنم میگه ظرفیت شهر شما تکمیله. چیـــــــــکار کنم آخه😭😭😭😭😭😭

همه امیدم این بود

رویاهاتو نابود کردن

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من به هر اتفاقی زیاااااد فکر کنم و یا به کسی بگم کنسل میشه...

کارما چه سوسول بازیه...؟!فقط اباالفضل بزنه کمرت به حق پنج تن...😑🤭                                                                                                        

انشاالله که هر چی سریعتر صاحب خونه بشین..

شما هم برا من دعا کن . شهر ما فقط 20دقیقه سایت باز بود

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم ...اللهم عجل لولیک الفرج ... التماس دعا دوستان
من به هر اتفاقی زیاااااد فکر کنم و یا به کسی بگم کنسل میشه...

اره دقیقا واسه ما هم همینه بخاطر همینه که ما ترکا میگیم قبل یه اتفاق اونو واسه هیچ کس تعریف نکن

دوستون دارم مهربونا لطفا هر کسی تونست واسه بهتر شدن زندگیم یه صلوات بفرسته خیلی ممنون  
2738