2737
2734
عنوان

گواهینامه😰😰😥😥😥

| مشاهده متن کامل بحث + 148 بازدید | 29 پست
وا عزيزم كاري نداره ك حتما برو منم فك ميكردم هيچ وقت ياد نميگيرم دنده عوض كنم الان همش تو جاده ام

ممنون ازت میرم دیگ ب امید خدا

باید ب ترسم غلبه کنم

خلق میداند که در بهداری قرب حسین(ع) دردهارا بیشتر #عباس(ع) درمان میکند...❤ ساقی بی دست..دستم رابگیر...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای چرااینجوری میکنی .اعتماد ب نفس داشته باش ی زن خیلی خوبه رانندگی بلد باشه همیشه ک نباید متکی ب مر ...

اره درسته میترسم رفتنم بی فایده باشه یاد نگیرم 😁😢😅

خلق میداند که در بهداری قرب حسین(ع) دردهارا بیشتر #عباس(ع) درمان میکند...❤ ساقی بی دست..دستم رابگیر...
2731
من خیلی میترسم از همه چیه رانندگی میگم شاید نتونم😢

از چی میترسی میری آموزش ببینی اگه از اول بلد بودی که آموزش لازم نداشتی برو ثبت نام کن و تمام

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐
اره عزیزم نتررررس معلومه که موفق میشی❤❤ من خودم مامان بزرگم به نوه هاش وقتی ۱۸ سالشون میشه پول میده ...

ممنونم ازت عصر میرم ب امید خدا

2738

منم دوماه دیگه میشم ۱۸میخوام بگیرم....ولی هیچییییی بلد نیستم 😂😂😂😂در حد صفر!!!😁😁😁

بچه ها برای سلامتی نینیم یک صلوات مهمونم کنید 😍 خداروشکر به خاطر نینی خوشگلم... قربونت برم مامان که بعد این همه سختی اومدی و روزای قشنگ تری با خودت آوردی 😘😍‌‌ عاشقتم عشق کوچولوو منننن⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
اخه من هیچی بلدنیستم خیلی میترسم استرس دارم میتونم ب نظرت

منم هیچی بلد نبودم اره چرا تنونی

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐
موفق ميشي عزيزم سني نداري ك من عمه ي شوهرم ٤٥سالشه رفت امتحان داد قبول شد 

خداکنه ممنونم ازت

الان هزینش چقدر میشه برا ثبت نام؟

امروز تلفنی پرسیدم گف ششصد حالا نمیدونم همه جا همین قیمته یا ن

از چی میترسی میری آموزش ببینی اگه از اول بلد بودی که آموزش لازم نداشتی برو ثبت نام کن و تمام

میرم ب امید خدا😁😄

2706