2726
عنوان

گواهینامه😰😰😥😥😥

148 بازدید | 29 پست

سلام دوستان شوهرم میخادبفرستم گواهینامه بگیرم ولی من خیلیییییی میترسم.مخصوصا از دور زدن و پارک کردنش

بگم ک اصلاچیزی ازرانندگی سر درنمیارم

حتی نمیدونم گازکدومه ترمز کدومه

ب نظرتون موفق میشم یا نرم کلا😢😢😥😥

خلق میداند که در بهداری قرب حسین(ع) دردهارا بیشتر #عباس(ع) درمان میکند...❤ ساقی بی دست..دستم رابگیر...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اونایی که گواهینامه گرفتن دوتا مغز دارن؟

چرا نتونی ؟معلومه که میتو نی

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐

من نمیدونستم یاد گرفتم

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐
بروهمه چی مربی یادت میده

ب نظرت میتونم 

اخه هیچیه هیچی بلدنیستم ترسمم زیاده

خلق میداند که در بهداری قرب حسین(ع) دردهارا بیشتر #عباس(ع) درمان میکند...❤ ساقی بی دست..دستم رابگیر...
من نمیدونستم یاد گرفتم

اخه من هیچی بلدنیستم خیلی میترسم استرس دارم

میتونم ب نظرت

۲۲ سالمه

من بعد تولد ۱۸ سالگی رفتم کلاس .مربی همه چیزو واست میگه فقط وقتی کلاست تموم شد قبل امتحانت با شوهرت برین تمرین

زمانش که برسد خواسته هایت داشته هایت شده اند و ارزوهایت بخشی از زندگیت😍
اونایی که گواهینامه گرفتن دوتا مغز دارن؟ چرا نتونی ؟معلومه که میتو نی

من خیلی میترسم از همه چیه رانندگی میگم شاید نتونم😢

اره عزیزم نتررررس معلومه که موفق میشی❤❤ من خودم مامان بزرگم به نوه هاش وقتی ۱۸ سالشون میشه پول میده که برن گواهینامه بگیرن چون خودش دوس داره من الان ۵ سال رانندگی میکنم مامانم تشویق کردم الان رفته امتحان داده قبول شده ۵۰ سالشه  چرا نتونی 🥰🥰❤

شب های هجر را گذراندیم و زنده ایم /مارا به سخت جانی خود این گمان نبود 

وای چرااینجوری میکنی .اعتماد ب نفس داشته باش ی زن خیلی خوبه رانندگی بلد باشه همیشه ک نباید متکی ب مرد بود

زمانش که برسد خواسته هایت داشته هایت شده اند و ارزوهایت بخشی از زندگیت😍
برو یادمیگیری ترس نداره ک مگه همه اولش بلدبودن ؟ بعد یادگرفتن عین خودم ک صدبار خاموش میکردم   ...

من ببین چکارا بکنم هیچی بلدنیستم😢😓😁

2706