1542
1480
عنوان

گواهینامه😰😰😥😥😥

148 بازدید | 29 پست

سلام دوستان شوهرم میخادبفرستم گواهینامه بگیرم ولی من خیلیییییی میترسم.مخصوصا از دور زدن و پارک کردنش

بگم ک اصلاچیزی ازرانندگی سر درنمیارم

حتی نمیدونم گازکدومه ترمز کدومه

ب نظرتون موفق میشم یا نرم کلا😢😢😥😥

خلق میداند که در بهداری قرب حسین(ع) دردهارا بیشتر #عباس(ع) درمان میکند...❤ ساقی بی دست..دستم رابگیر...

چتدسالته؟

عاشق شدن که مهم نیس                                    اینکه تااخر عمر عاشق بمونی و                             عاشق بمیری مهمه                                             عشق به قربون صدقه های اولش نیس                      به وایسادنای اخرشه

خريد شيرخشك هاي خارجي اس ام اي ، آپتاميل ، سيميلاك ، پدياشور و نيدو با ارسال فوري و امكان پرداخت در محل از فروشگاه مادرآن 😊 

برای مشاهده کلیک کنید

1546

من نمیدونستم یاد گرفتم

نامه ی من به دختر عزیزم :             عزیزم هیچوقت سعی نکن منو بپیچونی  چون خودم تموم این راه هارو رفتم      هرچه قدر آدم هارا میشناسی بیشتر به حضرت سلیمان حق میدی  که چرا میرفت با یه مشت گاو و گوسفند درد دل میکرد  
بروهمه چی مربی یادت میده

ب نظرت میتونم 

اخه هیچیه هیچی بلدنیستم ترسمم زیاده

خلق میداند که در بهداری قرب حسین(ع) دردهارا بیشتر #عباس(ع) درمان میکند...❤ ساقی بی دست..دستم رابگیر...
من نمیدونستم یاد گرفتم

اخه من هیچی بلدنیستم خیلی میترسم استرس دارم

میتونم ب نظرت

۲۲ سالمه

من بعد تولد ۱۸ سالگی رفتم کلاس .مربی همه چیزو واست میگه فقط وقتی کلاست تموم شد قبل امتحانت با شوهرت برین تمرین

عاشق شدن که مهم نیس                                    اینکه تااخر عمر عاشق بمونی و                             عاشق بمیری مهمه                                             عشق به قربون صدقه های اولش نیس                      به وایسادنای اخرشه
8
اونایی که گواهینامه گرفتن دوتا مغز دارن؟ چرا نتونی ؟معلومه که میتو نی

من خیلی میترسم از همه چیه رانندگی میگم شاید نتونم😢

اره عزیزم نتررررس معلومه که موفق میشی❤❤ من خودم مامان بزرگم به نوه هاش وقتی ۱۸ سالشون میشه پول میده که برن گواهینامه بگیرن چون خودش دوس داره من الان ۵ سال رانندگی میکنم مامانم تشویق کردم الان رفته امتحان داده قبول شده ۵۰ سالشه  چرا نتونی 🥰🥰❤

وای چرااینجوری میکنی .اعتماد ب نفس داشته باش ی زن خیلی خوبه رانندگی بلد باشه همیشه ک نباید متکی ب مرد بود

برو یادمیگیری ترس نداره ک مگه همه اولش بلدبودن ؟ بعد یادگرفتن عین خودم ک صدبار خاموش میکردم   ...

من ببین چکارا بکنم هیچی بلدنیستم😢😓😁

1563
وا عزيزم كاري نداره ك حتما برو منم فك ميكردم هيچ وقت ياد نميگيرم دنده عوض كنم الان همش تو جاده ام

ممنون ازت میرم دیگ ب امید خدا

باید ب ترسم غلبه کنم

وای چرااینجوری میکنی .اعتماد ب نفس داشته باش ی زن خیلی خوبه رانندگی بلد باشه همیشه ک نباید متکی ب مر ...

اره درسته میترسم رفتنم بی فایده باشه یاد نگیرم 😁😢😅

من خیلی میترسم از همه چیه رانندگی میگم شاید نتونم😢

از چی میترسی میری آموزش ببینی اگه از اول بلد بودی که آموزش لازم نداشتی برو ثبت نام کن و تمام

یادمون باشه به خاطر بی کسی هر کسیو تو زندگیمون راه ندیم تنهایی خیلی بهتر از با هر کسی بودنه
1547