2737
2734

برادر شوهرم 4 ساله که به رحمت خدا رفته و چون مریض بود همه چیشو خرج بیماریش کرد وبه جز یه خونه دوطبقه چیزی باقی نذاشته جاری بدبختم مونده با سه تا بچه یتیم و با پول اجاره ای که از مستاجر میگیره و 500تومنی که بیمه بهش میده روزگار می گذرونه اونوقت مادرشوهرم با این همه دارایی که همش ارث پدرشوهرمه یه خونه چهار طبقه خیلی بزرگ دو تا مغازه بزرگ و یه زمین 500متری و 3 میلیون حقوق ماهانه  یه هزار تومنم به عروس و بچه هاش کمک نمیکنه مگه اینکه جلو غریبه ها الکی یه گونی برنج ده کیلویی سالی یه بار بهش بده  من که میرم خونه مادر شوهرم عذاب وجدان میگیرم چیزی بخورم همش با خودم میگم اینجا مال یتیم توش قاطیه😯😐😐😐

هر جا چراغی روشنه از ترس تنها بودنه.....ای ترس تنهایی من ،اینجا چراغی روشنه🥂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگه واقعا وضع مالیش خیلی بده به شوهرت بگو با مادرش صحبت کنه یکم از سهم برادرش رو به زن و بچش بده 

خون می چکد از دیده درین کنج صبوری                                               این صبر که من می کنم افشردن جان است
2738

خوب جاریت میتونه درخواست ارثیه کنه 

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
به شوهرت بگو که به مادرش بگه کمک کنه 

اوه عزیزم هروز مادر شوهرم میشینه پا میشه عروساش نفرین میکنه که نمیذارن پسرام به من کمک مالی کنن در صورتی کهاوضاع خودش خیلی بهتر از ماس

هر جا چراغی روشنه از ترس تنها بودنه.....ای ترس تنهایی من ،اینجا چراغی روشنه🥂

متاسفم برا مادرشوهرت....اون ک پسرشو از دس داده...دید دس خالی رفت فقط ی متر پارچه سفید با خودش برد اخه فکر می کنه ای مال منالو کجا میتونه ببره....چ من نوعی و چ بابک زنجانی ک با ای همه پول هممون فقط ی متر جا و یک متر پارچه.....ب کجا داریم می ریم با ای همه بی رحمی و از خدا بی خبری....متاسفم فقط

2706