2737
2734
عنوان

نی نی های ۷ ماهه بی زحمت بیان😀

164 بازدید | 25 پست

سلام  قد و وزن نی هاتون چند بود؟؟؟

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
این ماه پسرم گم بود گف دوهعته  دیگه بیا قدش ایندفعه نزده تو کارت ۶ ماه ۷۰ بود وزنش۷ ماهگی ۷۸۵۰

پسر منم قدش ۶۷

وزنش ۸ونیم 

از ماه پیش فقط یه سانت ب قدش اضافه شده😞

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
نی نی های ۷ ماهه که سواد ندارن عشقم😍

نه گلی  منظورم  نی نی دار  ها بود😆

من یه نی نی ۷ ماهه بودم که ۲۷ سال پیش با وزن ۳۵۰۰ و قد ۵۵ دنیا اومدم😁 با تشکر😂😂😂

ماشالا 😁

2738
پسر منم قدش ۶۷ وزنش ۸ونیم  از ماه پیش فقط یه سانت ب قدش اضافه شده😞

عه دقت نکردم ب پروفایلت یادما باهم باردار بودبم 

وزنش خوبه خداروشکر موقه تولد چقد بود ؟ نگران قد نباش نرماله قدش

باتموم قدرتم پای بچه هام وامیستم و زندگیشون میسازم ❤
عه دقت نکردم ب پروفایلت یادما باهم باردار بودبم  وزنش خوبه خداروشکر موقه تولد چقد بود ؟ نگران ...

اره عزیزم ‌منم تورو یادمه😍

وزنش دنیا اومد ۳و۹۰۰ بود

از ماه پیش تاحالا فقط ۲۰۰ گرم اضافه کرده😞حالا غذاهم مقوی میدم بهش نمیدونم چرا وزنش زیاد نشده

اره عزیزم ‌منم تورو یادمه😍 وزنش دنیا اومد ۳و۹۰۰ بود از ماه پیش تاحالا فقط ۲۰۰ گرم اضافه کرده😞 ...

عزبرم😘😘😘وزن تولدش خیلی خوب بوده 

پسرمن ۳ و ۳۰۰بود 

چ حالب پسرمنم فقط ۲۰۰ گرم اضافه کرد بود ک گفتن دوهعته دیگه ببرم اگه بیشتر نشد ببرم دکتر تغذیه 

باتموم قدرتم پای بچه هام وامیستم و زندگیشون میسازم ❤
عزبرم😘😘😘وزن تولدش خیلی خوب بوده  پسرمن ۳ و ۳۰۰بود  چ حالب پسرمنم فقط ۲۰۰ گرم اضافه کر ...

عه بمن چیزی نگف😞

شاید چون تازه  غذا خور شدن اینجوری شده؟

پسر من خیلی خوب میخوره غذا  ولی نمیدونم چرا اینجکری شد

عزبرم😘😘😘وزن تولدش خیلی خوب بوده  پسرمن ۳ و ۳۰۰بود  چ حالب پسرمنم فقط ۲۰۰ گرم اضافه کر ...

راسنی دور سرش چقد بود؟

من پسرم هفت ماهشه خیلی بی اشتها شده اصلا شیر نمیخوره مجبورم با قطره چکان بش بدم 😢😢 خیلی سخته

آلبالوهای مامان دوستون دارم🧸🍒🐤 🍭 🌸 میرسد آن روز ک چرخ بر مدار حق بگردد💖 روزی از میان این همه درد امید می روید🧚‍♀️
2706