1600
1609
عنوان

نخواسته شدن از طرف خانواده شوهر

1207 بازدید | 100 پست

من از کسی که عشقم بود گذشتم که نرم تو خانواده ای که منو نمیخوان و سنتی ازدواج کردم که خانواده همسرم پشتم باشن و از من خوششون بیاد. ولی هم خانواده شوهرم من رو دوست ندارن و بهم بی احترامی میکنن و هم بین من و عروس دیگشون که خونه و ماشین آوورده فرق خیلی زیاد میزارن.... از اونها گله ای ندارم از بخت سیاه خودم گله دارم. کجای زندگیم خوب بوده که الان از سرنوشتم انتطار دارم خوب پیش بره؟؟؟

داستان زندگیمو تو تاپیکهام بخونید امیدوارم براتون عبرت بشه

بخت که عن باشه هر کاری کنی عنه 😭😭😭

#ترامپ، تو قاتل حاج قاسم سلیمانی هستی، وما فرزندان حاج قاسم سلیمانی هستیم، تو خوب میدونی که فرزندان بهترین خونخواهان و انتقام گیرندگان هستند. من یک ایرانی ام Hey #Trump you are the murderer of Haj Qasem Soleimani, and we are the children of Qasem Soleimani,and you know children are the best avanger of their father bloodshed

فروش خطوط رند ٠٩١٢ صفر و كاركرده... ارسال به سراسر ايران 09121000507

کلیک کنید

1613
٩٨٪؜خانواده شوهر ها عروس رو دوست ندارن

اونها منو دوست ندارن وگرنه رفتارشونو میبینم با عروسلی دیگشون

این طبیعیه ک خونواده شوهر عروسو نخوان

زن داییام همینن

مامانم توخوانوه شوهرش همینه

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝
8
پس چرا میرن خواستگاریش.. مرض دارن

واقعا کاش زن نگیرن برای بچه هاشون وفتی اداب رفتار با عروس رو نمیدونن

1523

بنظرم  با عشقت زندگی میکردس بهتر بود 

فقط کافیه پاتو بزاری تو خونه ما دیوانه میشی بس خوش سلیقه چیدمش وای نمیدونی چقدر کابینتاتم خوش رنگن کنار پنجره آشپزخانه خونه کاکتوس گذاشتم رنگ گلدونمم صورتی . دوتا اتاق خواب داریم اول مال من و همسرم دومی هم مال دختر گلم یه عالمه عروسک با نمد واسش درست کردم .اتاق خودمون هم از رنگ بندیش خوشم میاد بهم شب ها آرامش میده  عکس خودم و همسرمو زدم رو به روی تخت که صبح ها چشم باز میکنم ببینمش که من چقدر از داشتن این همسر و زندگی راضیم .خونمون ویلایی هست دوستش دارم یه گوشه از حیاطمون گل کاشتم .بعضی وقتا همه وسایل نقاشیمو میبرم تو حیاط تا ذهنم باز بشه و نقاشیمو بکشم گفتم که دوست داشتم حال خونمون ال باشه آخرم همینجوری شد وقتی از راه روی ورودی میایی یه پته  وان یکاد  خوشگل میبینی که با عشق برای خونم دوختم بوفه هم کنار میز نهار خوری گذاشتم البته تو نظرم هست برم جا به جاش کنم آخه یه طرح آینه دیدم دوست دارم رو دیوار بزنم من عاشق خونمون هستم خوبه که توانستیم تو سال 99 بریم خونمون 😍😍😍😍😍
پس چرا میرن خواستگاریش.. مرض دارن

بخدا

فقط 23 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا رضایم به رضای توخودت کاری کن که میدونی به صلاحمه و عزیزانم خوش حال میشن. 
1611