2410
2553
عنوان

بی سیاست بیا با سیاست خارج شو،همسرانه😪😪😪😪👍👍👍👍👍😂😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 324 بازدید | 25 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

میخوام صدسال سیاه همچین زندگی نباشه که بخوای با سیاست نگهش داری

آدم تنها زندگی کنه خیلی بهتره تا زندگی اینجوری با یه عتیقه که بخوای هی براش سیاست به خرج بدی 

والا 😁

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
2720
موافقم،توی اینستا دیدم اینو گفتم با شوخی و خنده متنشو بزارم😂

آره اینو که میدونم جنبه طنز داشت در کل گفتم 😄

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
اره.چون خوشم نمیاد نمیرم دنبالش.همینقد که بیام تو نت چیزی یاد بگیرم.وگرنه نه فیس نه یوتیوب نه اینستا ...

میدونم منظورتون چیه،اما مجبوریم که به روز باشیم و حداقل ازشون سر دربیاریم،نه اینکه هیچی ازشون ندونیم🌺

2714