2737
2734
عنوان

دارم دیوونه میشم!!!!!

170 بازدید | 11 پست

شوهرم من هر کار براش کنم یا برای خانوادش کنم نمیبینه..حالا اگه اونا یه لیوان آب دستم بدن خودشو میکشه واسشون...من که میرم خونشون فکر میکنه من کلفتم..همش میگه پاشو این کار و کن..تا مامانش سفره غذا میندازه میگه زن منو صدا بزن بیاد انجام بده..حالا غذا هم من درست میکنم ظرفم میشورم جارو هم میکنم..دیگه خسته شدم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

خود کرده را تدبیر نیست

دیگه نکن اگر اصرار کرد نرو اصلا

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین

اوایل نیست که الان چند ساله عروسشونم...هر جمعه باید بریم هر جمعه باید مواد غذایی رو هم ببریم با خودمون..من دوست دارم روز جمعه تفریح کنم نه اینکه برم کارای یه نفر دیگه رو انجام بدم

تو هم جات پا نشو من جات باشم میگم کلفت نیستم که خانواده شوهرمن فقط بلدن بیان بخورن و برن منم خونه هرکی برم کاری نمیکنم تو خونه امم نمیزارم کسی کاری کنه این بهتره

زیرگنبد کبود دوتا عاشق بود و کلی حسود... تقصیر همون حسودا بود که الان شد یکی بود یکی نبود😢
2738

یکم کار نکن قدر بدونه زیادی خودتو زبر و زرنگ نشون دادی فک کرده رباتی هیچ وقت خسته نمیشی ولی حتما ناز و نوز اونارو دیده میگ اونا ضعیفن خسته میشن

تا جایی که نفس میکشی بخند و تاجایی که زندگی میکنی عشق بورز