2737
2734
عنوان

محاسبه سن بارداری من

1386 بازدید | 6 پست

بچه ها من اولین روز آخرین پریم 7 آبان بود. ولی تخمک گذاریم با توجه به کیت و علائمم 25 آبان بود ک ازون روز تا 3 روز بعدش روی ی بار رابطه داشتیم. بیبی چکمم 7 آذر مثبت شد ینی یکی دو روز بعد موعدم... حالا من چند وقتمه؟؟؟؟ توی ماشین حساب زایمان زدم هم با تاریخ لقاحم و هم با آخرین پری ببینید جفتش زد 5 هفته ولی با حساب خودم از لقاحم تازه 3 هفته نمیدونم کدوم درسته

مامانِ السانا خانوم هستم❤️فرشته کوچولوی من

طبق پری داخل ۶ هفته هستی.اما طبق لقاح احتمال زیاد همون ۳ هفته رو تموم کردی. منم عین شمام. احتمالا سونو هم با لقاح یکیه. 

برای سلامتی نی نی تو راهیم ۱ صلوات میفرستید .🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

طبق پری داخل ۶ هفته هستی.اما طبق لقاح احتمال زیاد همون ۳ هفته رو تموم کردی. منم عین شمام. احتمالا سو ...

ینی من 25ام ک بچم ی ماهش میشه برم سونو بچم معلوم میشه؟؟؟؟

مامانِ السانا خانوم هستم❤️فرشته کوچولوی من
2728
ینی من 25ام ک بچم ی ماهش میشه برم سونو بچم معلوم میشه؟؟؟؟

احتمالش کمه که نشون بده . فقط ساک معلومه. منم ۶ آبان بودم .کیت تخمک گذاریم هم ۲۰ مثبت شد که رابطه داشتم. احتمالا هفتم دی ماه میرم سونو. شما هم اوایل دی برو عزیزم. طبق پری ۸ هفتت باشه بهتره . من میخوام ۹ هفته برم تا خیالم راحت باشه

برای سلامتی نی نی تو راهیم ۱ صلوات میفرستید .🙏