2703
2553
عنوان

هرچند وقت یکبار.....

184 بازدید | 15 پست

سلام خانوما شما واسه بچه هاتون چندوقت یکبارلباس میخرین.واسه خودتون وشوهرتون چی.توخونتون کی بیشتر لباس خریدمیکنه

نیازی ب پرواز نیست.همین پایین بالاترازخیلیام❤

بچه ک ندارم

هروقت بیرون میرم لباس میخرم شده ی تاپ. 

شوهرم حیلی کم

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واس پسرم هر فصل ک میاد و عیدا 

وسطای فصلم ممکنه مادرم یا مادرشوهرم بخرن 

واس خودمم هر سال عید میخرم ولی چیزی نیازم شد میخرم 

همسرمم ی بار عید کامل میخره 

ی بارم تو تابستون ی بلوز شلوار میخره 

2456

بچه ندارم،،خودم لباس بیشتر میخرم،،،هروقت پول دستم بیاد کمی میخرم وضع اقتصادی خوب نیست زیاد بخرم

تابستون مانتو شلوار و لباس خونگی خریدم تا دیروز که لباس زیر خریدم 

کالری شماری😍وزن اولیه۸۶،،هدف اول۸۰هدف دوم۷۵ ،،هدف نهایی۵۵

همسرم بیشتر خرید میکنه. 

هر دو سه ماه میره خرید. هربار که میره چند تا شلوار و پیراهن میخره. الان چند تا لباس داره که تا بحال تن نزده:) 

تو خونه از دست لباساش جا نیست و حتی من خیلی لباسامو بردم خونه مادرم. 

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍
2714

برای دخترم .. هر وقت ببینم جنس خوب و با قیمت مناسب هست براش میخرم . توی حراج ها و .. 

خودم و شوهرم هر وقت نیاز داشته باشیم .

این منم من، زنی تنها در استانه فصلی سرد.. و این هم دخترم، دختری تنها در استانه فصلی سرد و این هم شوهرم ،شوهری تنها در استانه فصلی سرد😅😎
2706