1662
1605
عنوان

هرچند وقت یکبار.....

162 بازدید | 15 پست

سلام خانوما شما واسه بچه هاتون چندوقت یکبارلباس میخرین.واسه خودتون وشوهرتون چی.توخونتون کی بیشتر لباس خریدمیکنه

نیازی ب پرواز نیست.همین پایین بالاترازخیلیام❤

بچه ک ندارم

هروقت بیرون میرم لباس میخرم شده ی تاپ. 

شوهرم حیلی کم

خوب باشی باهات خوبم.برای اون مخاطبای خاص سایت::: چطوری توو مجازی هم حسادت میکنین لامصباااا😂ایشالله زندگیتون انقد اروووم بشه ک بیخیال ارامش زندگی بقیه بشین💓اگه یبار برات توضیح دادم و بازم بی ادبی کردی و جواب ندادم ینی از شعورت قطع امید کردم زحمت تایپ مجدد نکشیدم😂😂

واس پسرم هر فصل ک میاد و عیدا 

وسطای فصلم ممکنه مادرم یا مادرشوهرم بخرن 

واس خودمم هر سال عید میخرم ولی چیزی نیازم شد میخرم 

همسرمم ی بار عید کامل میخره 

ی بارم تو تابستون ی بلوز شلوار میخره 

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1660

بچه ندارم،،خودم لباس بیشتر میخرم،،،هروقت پول دستم بیاد کمی میخرم وضع اقتصادی خوب نیست زیاد بخرم

تابستون مانتو شلوار و لباس خونگی خریدم تا دیروز که لباس زیر خریدم 

کالری شماری😍وزن اولیه۸۶،،هدف اول۸۰هدف دوم۷۵ ،،هدف نهایی۵۵

همسرم بیشتر خرید میکنه. 

هر دو سه ماه میره خرید. هربار که میره چند تا شلوار و پیراهن میخره. الان چند تا لباس داره که تا بحال تن نزده:) 

تو خونه از دست لباساش جا نیست و حتی من خیلی لباسامو بردم خونه مادرم. 

وقتی میخندی، بین لب هات و گونه ت یه چاله میفته. بگو منو همونجا دفن کنن:(((      وقتی یه آدم پولدار بی پول میشه، تا صدسال هنوز بوی پول میده. ولی وقتی یه آدم فقیر پولدار میشه تا صدسال بوی عقده هاشو میده. 
1668

برای دخترم .. هر وقت ببینم جنس خوب و با قیمت مناسب هست براش میخرم . توی حراج ها و .. 

خودم و شوهرم هر وقت نیاز داشته باشیم .

این منم من، زنی تنها در استانه فصلی سرد.. و این هم دخترم، دختری تنها در استانه فصلی سرد و این هم شوهرم ،شوهری تنها در استانه فصلی سرد😅😎