2733
2734
عنوان

حالم ازهمچی بهم میخوره

127 بازدید | 13 پست

هیچ شانس ندارم همیشه بدبختم متنفرم ازهمچی دیگه خدارودوست ندارم حقش بودباهاش قهرباشم همش همش بدبختی سرم اومدمن دیگه باهاش قهرم واسه همیشه دیگه دعانمیکنم دیگه نمازشب نمیخونم جواب هیچکدوموندادشایداصلاوجودنداره هممونومسخره کرده ازش ناراحتم به هرچی خواستم نرسیدم ازیه پسره خوشم میومدچندوقت پیش الادوساله بایه دخترست نامزدمیخوادکنه عیچوقت به ارزوهام نرسیدم خیلی عصبانیوناراحتم😔😭😭😭😭

منم یه جورایی باهاش قهرم 😢

تنها عشق و‌اقعی عشق مادر به فرزندشه😍😍😍               ۹۸/۷/۲۴ هیچکسی قابل اعتماد نیست  گربه محض رضای خدا موش نمیگیره                                  ۹۸/۲/۱۶ نیازی به فداکاری برای هرکسی نیست             ۱۳/۹/۹۸یه اشتباه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

مادر یک کودک خاص( اوتیسم) هستم هیچوقت اینجوری نگو همه مشکل دارن  

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

دختر گلم عزیز دلم از قدیم گفتن جوانی و.. ..تو جوانی وپراز شور واشتیاق اینجور خدا رو خطاب نکن یه روزی میفهمی که چقدر خدا مهربونه وترا چقدر دوست داشته وداره وخواهد داشت اون پسری که تو ازش میگی به دردت نمیخورده ودرآینده از ازدواج با اون پشیمون میشدی واین عشق ،عشق حبابی بوده ولی توالان نمیدونی وخدا میدونست گفت این بنده من چرا بدبخت بشه بخاطر همین قسمت ت نکرد مثل اینه که یه بچه تز مامان ش چاقو بخواد که باهاش بازی کنه ولی مادرش بهش نده واون بگه مادر من چقدر نامهربونه .......بدون باهاش که خدا بخت خوب وآینده روشن برات رقم زده حس ششم من اینجور میگه پس صبور باش وبا خدا دوست .......

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
الهی عزیزم امیدوارم فرزندت به زودی کاملاخوب بشه خیلی ناراحت شدم 😔😭😭😭

چرا عزیزم اوتیسم ناتوانی نیست تفاوته در عملکرد مغز این جامعه ماهست که باید خوب بشه 😉

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
ممنون مامان بزرگ حس میکنم الاحالم یکم بهتره😔💔💔💔

انشالله تا دنیا دنیاست حالت خوب باشه وخوشبخت وعاقبت بخیر آمین 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر