2726
عنوان

دخترم

| مشاهده متن کامل بحث + 194 بازدید | 21 پست
دختر من 2.5 سالشه خیلی چیزی تو دهنش میکنه - منم مدام مواظبم چیزی کوچیک نباشه که قورت بده خدای ناکرده ...

آره این هم همین طوره و همه چیز رو میکنه تو دهنش . من هم بخدا از دستش خسته شدم .

دختر منم اینطوریه . هرچی هم منعش میکنم گوش نمیده . دفعه آخر یه پیچ گیر کرد تو گلوش داشت خفه میشد دیگه زدم پشتش و ... پرید بیرون .

دیگه از اون موقع  ترسیده یکم گوش میده😩

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره خوبه باز تو گلوش گیر نکرد.

عزیزم لطفا بیخیال نباش 

اون شی فلزی بوده، حالا طلا و نقره هم نبوده که بگیم جنسش تا دفع آسیبی بهش نمیزنه 

اسید معدش باعث زنگ زدگی اون می‌شه.... پاشو ببرش دکتر ببین نظرش چیه

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2728

بترسونش که دفعه بعد اینکارو نکنه.خیلی خطرناکه.الان زنگ بزن اورژانس بپرس..ولی احتمال زیاد دفع بشه

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹

عزیزان من روی اسباب بازی ها درج شده که پیچ کوچیک دارن برای کودکان زیر سه سال مناسب نیستند.مراقب وسایل تون باشید خوب

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏