2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

امید به خدا باشه عزیزم انشالله سال دیگه این موقع نی نی بغلته

روزها گذشت وَ من نسبت به آدم های اطرافیانم محتاط تر شدم.روزها گذشت وَ من فهمیدم آدم ها حق دارند.تا یک جایی و یک روزی دوستمان داشته باشند،و بودنشان دَر کنارت تاریخ انقضا دارد از وقتش که بگذرد حتی اگر هم بخواهی عطر وَ طعمی اضافه کنی بوی فاسد شدن رابطه به مشامت می رسد.روزها گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کَس بعید نیست.آدم ها با منطق خود وارد زندگیتـان می شوند وَبا بی منطق ترین حالت ممکن زندگیتان را ترک می کنند؛آدم هارا در رابطه هایتان آزاد بگذاریدوَ هیچ عشق و محبّتی را گدایی نکنید.باور کنیم اُبهت عشق با پاشویه کردن رابطه ای که نفس های آخرش رامی کِشد می ریزد!

خجالت چرا مگه خطایی کردید به خودتون فرصت بدید من دوماه اقدام کردم مطمعن بودم نتیجه میگیرم ولی پریود شدم ماه سوم اصلا برنامه ریزی نداشتم ولی باردار شدم نگران نباش چند وقته اقدامی 

لا حول ولا قوه الا بالله دخترم  به دستان پرمهر خدا سپردمت همیشه سالم و سرحال باشی عشق زندگیم دوستت دارم تعجیل در فرج آقا امام زمان یه صلوات بفرستین ان شاالله آقا برامون دعا کنن 

عزیزم توکلت به خدا باشه و ازش بخواه هروقت که صلاحته بهت بچه بده... من برای بچه خیلی عجله داشتم باردار هم شدم ولی خارج از رحم شد و کلی اذیت شدم ...خدا بهم فهموند که هروقت که بخواد میتونه بهم بچه بده ولی الان به صلاحم نیست

خدا چیز بد برای بندش نمیخواد

خدایا میدونم که دوسم داری میدونم که هوامو داری 💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖
وای من تبلی تخمدان دارم خیلی میترسم واسه بچه دارشدن دکترم گفته باید اقدام کنی    

رازیانه دم کنید بخورید من تنبلی تخمدان نداشتم ولی برا باردار شدن خیلی خوبه 

لا حول ولا قوه الا بالله دخترم  به دستان پرمهر خدا سپردمت همیشه سالم و سرحال باشی عشق زندگیم دوستت دارم تعجیل در فرج آقا امام زمان یه صلوات بفرستین ان شاالله آقا برامون دعا کنن 
2706