2726
عنوان

خيلي اعصاب خورده

272 بازدید | 21 پست

متاسفانه من يه غلطي كردم توي دورهمي دوستانه شركت كردم كه از شانس بدنم نَفَر اول اسم من دراومد حدود سه ماه پيش من مهموني دادم يكي از اين دوستا خيلي دو به هم زنه حرف ميبره مثلا اسمش فاطمه هست مياره همش يكشون با من خيلي لجه اسمش مهسا بعد مهسا حاملست موقع دوره دوماه بود الان پنج ماهشه موقعي كه دوره شروع شد من گفتم نه كه من بگيرم شماها از زيرش در برين كه دقيقا هم همين شد حالا نوبت همين مهسا حامله هست گفته نميگرم همين فاطمه دو بهم زنم رفته بهش گفته ماهك گفته اگه نگيري من جررررت ميدم😏اونم گفته مگه حالا خودش چيكار كرده يه دسري يه نوع غذا درصورتي كه من سنگ تموم گذاشتم حالا ديشب ما مهموني بوديم خونه يكي از دوستاي ديگمون طولاني ميشه بقيش تو پست بعد ميگم

ب ی ورتم نباشه مازنا حرف نزنیم خفه میشیم 

.تاپیکای من برای باقیات صالحات نوشته شده که بعدازهربارخوندن شمابرای روح اون شخصی ک مدیونشم وحقی ب گردنم داره فرستاده میشه باورکنین چاره ای جزین برام نمونده باید حق اون ادم روبجابیارم تاخداازم بگذره.کنجکاوشدین واسه تاپیکام ی تسبیحات اربعه بگین بیایین تو.هرکس روزی ده مرتبه تسبیحات اربعه سبحان الله والحمدالله ولااله الاالله والله اکبر رو بخونه روز قیامت مثل لشکر بزرگی از خیرونیکی وحسنه پشت سرش راه میفتن وتنهاذکریه که باقیات صالحات میمونه براتون.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بعد يه دفعه فاطمه بهم گفت كه مهسا گفته نميگيرم من بهش گفتم ماهك جرت ميده منم بهش گفتم غلط كردي منو خراب كردي تو خودت چون بعدش تو هستي ميخواي از زيرش در بري بعد برگشت با به حالت وحشيتهم گفت نه من نميگيرم به من چه من خستم منم اصلا هيچي نگفتم چون خونه اون دوستمون بوديم به احترام ميزبان ،،،حالا ميخوام پدر جفتتون در بيارم چيكار كنم به نظرتون

اون حامله خيلي پشتم كلا حرف ميزنه منم كاري باهش ندارم معلوم الحاله ولي بيشتر از همه از فاطمه بي همه چيز زورم گرفته كه عين وحشيا جوابمو داد بعدم به خيال خودش كن محل كرده

میدونست حامله اس, از اول نباید شرکت میکرد

ببین دور همی برای خوش گذشتنه، حالا اگه کسی نمیخواد یا نمیتونه نمیشه که دعوا راه انداخت. اونم شاید اول بارداریش بوده اوکی بوده الان سنگینتر شده نمیتوکه

2706