1600
1609
عنوان

لطفأ باهام همفکری کنید

165 بازدید | 30 پست

نمیدونم بچه ی دوم آوردن کار درستی هست یا نه؟

(از نظر اقتصادی شوهرم میگه فعلأ نه)

خودمم کسی هستم که خیلی علاقه ای به بچه ندارم

اگه به خواسته شوهرم نبود اولی رو هم نداشتیم

ولی وقتی به پسرم فکر میکنم یه جوری میشم،یه چیزی مثل عذاب وجدان

امیدوارم حال دلتون همیشه خوب باشه😍❤❤❤

خواص هل سبز در طب سنتی

کلیک کنید

1522

هروخ واقعا کمبود بچه دوم رو حس کردین اقدام کنین ن صرفا واسه اینکه دوتاداشته باشیم ن صرفاواسه حرف مردم ن صرفا حالا ک حقوقمونو زیادکردن ن صرفا چون بچه اولم تنهاس وعقده ای میشه

.تاپیکای من برای باقیات صالحات نوشته شده که بعدازهربارخوندن شمابرای روح اون شخصی ک مدیونشم وحقی ب گردنم داره فرستاده میشه باورکنین چاره ای جزین برام نمونده باید حق اون ادم روبجابیارم تاخداازم بگذره.کنجکاوشدین واسه تاپیکام ی تسبیحات اربعه بگین بیایین تو.هرکس روزی ده مرتبه تسبیحات اربعه سبحان الله والحمدالله ولااله الاالله والله اکبر رو بخونه روز قیامت مثل لشکر بزرگی از خیرونیکی وحسنه پشت سرش راه میفتن وتنهاذکریه که باقیات صالحات میمونه براتون.
شوهرت راست میگه

شوهرم میگه حالا بمونه تا چندسال دیگه؟

ما خانوادگی یائسگی رودرس میگیریم احتمال داره دیگه نتونم

بعد فاصله سنیشون خیلی زیاد میشه به درد هم نمیخورن 

طیعتا در نگاه اول بچه ی دوم لازمه
حتی توصیه شده فاصله ی ایده آل 3سال 

اما برای اینکه بدونین کار درستیه یا نه خودتونو بذارین 30سال بعد و به 30سال گذشته نگاه کنین ببینین نیاوردنش درست بوده یا آوردنش
گاهی عادت داریم یه کاری رو حالا بخاطر شرایط و هزینه و خیلی چیزای دیگه انجام ندیم اما زمان که میگذره فک کنین 5سال بعد یا 10سال بعد میایم با خودمون میگیم کاش اون زمان انجام میدادم سخت بود اما میشد ...

خوب بودن و خوب ماندن... اونقدرهام سخت نیست
1432
هروخ واقعا کمبود بچه دوم رو حس کردین اقدام کنین ن صرفا واسه اینکه دوتاداشته باشیم ن صرفاواسه حرف مرد ...

من بخوام بیارم فقط بخاطر پسرم میارم که تنها نباشه همین

شوهرم میگه حالا بمونه تا چندسال دیگه؟ ما خانوادگی یائسگی رودرس میگیریم احتمال داره دیگه نتونم بعد ...

به هر حال برای اینکه الان اقدام کنین باید تمام جوانب مهم تر رو هم در نظر بگیرین دیگه: اولیش وضعیت اقتصادی دومیش حوصله و وضعیت روحی خود والدین بعد سومیش اینکه شرایط بچه اول چطوره 

عزیزان دل، من هارلی کویین نیستم، اسمم هاردلی کویینه (hardly queen)
شوهرم میگه حالا بمونه تا چندسال دیگه؟ ما خانوادگی یائسگی رودرس میگیریم احتمال داره دیگه نتونم بعد ...

فاصله سنی بیش از 5 سال موثر نیستن برای هم اگه توان مراقبتی و مالی ندارین کاریش نمی تونی کنی مشکل ما هم همینه

1523

تک فرزند بودم سخت هست ولی نه اونقد که دزگه وقتی شرایطش نیست شما عذاب وجدان بگیری

خودم تک فرزندم

مخصوصا برای پسرا کمتر سخته چون دوستای بیشتری بیرون از خونه دارن و توی جامعه ما راحتر از دخترا هستن

طیعتا در نگاه اول بچه ی دوم لازمه حتی توصیه شده فاصله ی ایده آل 3سال  اما برای اینکه بدونین کا ...

با هرکی که تک بچه بوده حرف زدم ناراحت بوده و شاکی که چرا پدر و مادرش بچه دیگه ای نیاوردن

پسرم الانشم بهمون میگه

میگه یه آبجی یا داداش برام میاری

شوهر من میخواد دومی رو ولی من نه

دقیقا برعکسیم

ولی من واقعا دیگه توانشو ندارم

پسرم سه سال و نیمه اس

بدی مکن که در این کشتزار زود زوال،به داس دهر،همان بدروی که می کاری...

من دخترم سه سالس شده اینقدر تنهاست که دلم براش کبابه،چون توشهر دور از خانواده ایم واینجا تنهاییم باید به امید خدا براش یه ابجی یا داداش بیارم ،واقعا مهد نمیتونه عقده تنهایی بچه رو حل کنه ،مشکل اقتصادی هرچی بزرگ باشه خدای من ازش بزرگتره توکل برخدا،چنین نبوده واینچنین هم نخواهد ماند

1578