2726
عنوان

کسی میشناسین بچه اولش بیمار بوده باشه و بچه دومش سالم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1727 بازدید | 50 پست
بچه اولم کلییه پلی کیستیک داشت و ببعد از چچهار سال دیالیز پیوند شد دکتر ژتییک گفت تنها راهش سونوگراف ...

این تو غربالگری مشخص میشه ..چطور نفهمیدن

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قبل اقدام برودکتر بازیرنظردکترخوب باشه

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
2728
یعی چی؟ بیشتر توضیح میدین

الان توی مراکز ناباروری اصلاح ژنتیک انجام میدن. یک کار آزمایشگاهی هست من فقط میدونم که انجام میشه. بعضی وقتها هم فقط باید تحت نظر یک پزشک ژنتیک باشن تا دکتر ژنتیک چی صلاح بدونه

و خدایی که همین نزدیکی ست. خدای آرام، شنوا، دانا، مهربان و بخشنده ی من دوستت دارم.......
پسرم اتیسم خیف  هم اشت که الان  رفع شده اون دیگه  با زنیک و سووگرافی قابل تشخیص نیست ...

نیار دیگه عزیزم شما خودت داری میگی این بچه مریض هست و نیاز به کمک و مراقبت داره واقعا توان بچه دوم داری

قصدم دخالت نیست عزیزم امیدوارم ناراحت نشی

گروه آبی 💙 ( شروع   ۱۸ مهر    ۶۹/۲۵ )
بعد پسر م ما بمیریم دیگه کسی نداره 

منم یه فرزند دارم فقط 

ما بمیریم خدا هست مراقبش هست ازدواج میکنه و خودش خانواده دار میشه

از کجا میدونی کی زودتر می میره کی دیرتر 

ما خودمون خواهر و برادر داریم هر کس در گیر زندگی خودش هست 

گروه آبی 💙 ( شروع   ۱۸ مهر    ۶۹/۲۵ )
2706