1600
1480

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

اره فامیل من دوقلو بچه معلول اورد.ده سال بعدش ی پسرسالم اورد دوسال بعدش ی دخترسالم

.تاپیکای من برای باقیات صالحات نوشته شده که بعدازهربارخوندن شمابرای روح اون شخصی ک مدیونشم وحقی ب گردنم داره فرستاده میشه باورکنین چاره ای جزین برام نمونده باید حق اون ادم روبجابیارم تاخداازم بگذره.کنجکاوشدین واسه تاپیکام ی تسبیحات اربعه بگین بیایین تو.هرکس روزی ده مرتبه تسبیحات اربعه سبحان الله والحمدالله ولااله الاالله والله اکبر رو بخونه روز قیامت مثل لشکر بزرگی از خیرونیکی وحسنه پشت سرش راه میفتن وتنهاذکریه که باقیات صالحات میمونه براتون.
1546

مشکلش چیه؟با این همه غربالگری دیگه بچه ای بیمار بدنیا نمیاد که..مثلا شما حتما آمینو سنتز کن

در حالی ک یوز پلنگ ایرانی در حال انقراض است🐆 پُفیوز ایرانی به شدت در حال رشد میباشد🤞👌عزیزان من اعلان نمیخونم لطفا به دل نگیرید.کاری داشتین همون لحظه که هستم عرض بفرمایید😁
بچه اولم کلییه پلی کیستیک داشت و ببعد از چچهار سال دیالیز پیوند شد دکتر ژتییک گفت تنها راهش سونوگراف ...

الان خوبه؟

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💟💟💟يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

بستگی به مشکلی که دارین داره خیلیا اولی بیماره بعدیا سالم ولی مراقبت ها غربار گری حتما برو 

فقط 26 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ممنونتم بخاطر هدیه کوچولویی که دوباره به من دادی سلامت نگهش دار 😍😍😍
8

بله عموم بچه ی اولشون سندروم داون بود با کلی استرس و دکتر رفتن و آزمایش دوباره باردارشدن واسه بعدی  البته ۲۷سال پیش وبعد از اون یه دختر و یه پسر سالم خدا بهشون داد

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😊😊 

خواهر من بچه اولش مشکل مغزی داشت تو ۵ سالگی از دنیا رفت ولی بعد اون سه تا بچه آورد همگی سالم

ساده عاشق شده ام ساده تر از آن رسوا                         شهره ی شهر شدن با تو چه آسان سخت است
1601
بچه اولم کلییه پلی کیستیک داشت و ببعد از چچهار سال دیالیز پیوند شد دکتر ژتییک گفت تنها راهش سونوگراف ...

این تو غربالگری مشخص میشه ..چطور نفهمیدن

در حالی ک یوز پلنگ ایرانی در حال انقراض است🐆 پُفیوز ایرانی به شدت در حال رشد میباشد🤞👌عزیزان من اعلان نمیخونم لطفا به دل نگیرید.کاری داشتین همون لحظه که هستم عرض بفرمایید😁

بله عزیزم چه سوالیه اگه مشکل ژنتیکی یا هرچی باشه زیر نظر دکتر باشی حله

من از این دنیا چی میخوام ... دوتا بال برای پرواز ... برم تا روز تولد برسم به فصل اغاز... من از این دنیا چی می خوام ...ی جعبه مداد رنگی... بکشم رو تن دنیا ... رنگ خوبی و قشنگیییییی...

قبل اقدام برودکتر بازیرنظردکترخوب باشه

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس
1578