2737
2734
عنوان

واقعا آدم میمونه .. دوستم ز زد غم خودم یادم‌ رفت

| مشاهده متن کامل بحث + 1442 بازدید | 78 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره تو عقدن ...خونه خودشون یه شهر دیگه هس دوستم تو این شهر کار پیدا کرده پیش این پسره باشه ...

خب جداشه 

سالی که نکوست از بهارش پیداست

بدی مکن که در این کشتزار زود زوال،به داس دهر،همان بدروی که می کاری...

وا مگه هم خونه ان ... زن وشوهر که این حرفا رو ندارن ... جلل الخالق 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
2738
اره تو عقدن ...خونه خودشون یه شهر دیگه هس دوستم تو این شهر کار پیدا کرده پیش این پسره باشه ...

باید زودتر تکلیف خودشو مشخص کنه

تو عقد اینه پسره،لباس پرت میکنه جلوش برن خونه خودشون چیکار میخواد بکنه??

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷

البته من زیاد با کارکردن زن موافق نیستم مگه اینکه نیاز مالی شدید داشته باشن یا از رو علاقه ی زیاد.

یعنی چی که بگه سهمتو از اجاره بده ؟ زنی گفتن مردی گفتن والا تو ایران همه چی عوض شده جابه جا شده.فردا بچه دارم شدن زن باید بگه یه روز تو نرو سرکار بچه رو نگه دار یه روز من نمیرم 

کاربر سابقم(اعتراض به وضعیت کشور باعث شد کاربریمو معلق کنن)😁😁😁
2706