1676
1605

دوستم تاره ازدواج کرده ... پسره هم‌ خونه اجاره کرده ... ( مدت ها با پسر عمش هم خونه بودن )  دوستم هم طفلی تازه رفته سر کار ...وضع شوهرش هم خوبه ... ولی درآمد دوستم اونقدر نیس مثلا یک شمش شوهرش...حالا میگه الان همش واسه اجاره خونه بهم فشار میاره که نصفشو تو باید بدی 

الان توعقدن؟ خب دوستت بره خونه خودشون 😐

کرونا به زلزله میگه : تو بیارشون بیرون من میگیرمشون میدم سیل ببرشون                                                                                                                                                          🍃🍃🍃                             قفلی زدم رو این قشنگه دان کنید😶   هرجوری باشی از چشم من قشنگی والا   والا والا والا ،خاطرخواه باشی دستت ،زیر سنگه والا ، والا والا والا                       «آنچه هستید»شما را بهترمعرفی میکند تاآن چه   میگویید ... 

میگفت بهش گفتم من قبض ها و خرج سوپر مارکت رو‌ میدم گفته نه فقط اجاره خونه 

میگفت دیشی رفتم کلی واسش خرید کردم و لباس خریدم پرت کرد جلوم نگاهش خم نکرده گفته اجاره خونت کو!!!!  پول واسه این آشغالا دادی پول اجاره. خونت کو!

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

میگفت بهش گفتم من قبض ها و خرج سوپر مارکت رو‌ میدم گفته نه فقط اجاره خونه  میگفت دیشی رفتم کلی ...

😯😯😯😯😯وا دیوانس پسره

کرونا به زلزله میگه : تو بیارشون بیرون من میگیرمشون میدم سیل ببرشون                                                                                                                                                          🍃🍃🍃                             قفلی زدم رو این قشنگه دان کنید😶   هرجوری باشی از چشم من قشنگی والا   والا والا والا ،خاطرخواه باشی دستت ،زیر سنگه والا ، والا والا والا                       «آنچه هستید»شما را بهترمعرفی میکند تاآن چه   میگویید ... 
1522

استعفاا

در حالی ک یوز پلنگ ایرانی در حال انقراض است🐆 پُفیوز ایرانی به شدت در حال رشد میباشد🤞👌عزیزان من اعلان نمیخونم لطفا به دل نگیرید.کاری داشتین همون لحظه که هستم عرض بفرمایید😁
میگفت بهش گفتم من قبض ها و خرج سوپر مارکت رو‌ میدم گفته نه فقط اجاره خونه  میگفت دیشی رفتم کلی ...

یا ابلفض😣😣😣اینطوریشو ندیده بودم 

به نطرم دوستت اصلا سرکار نره بشینه خونه خانومیشو کنه

1665

وااااا😓😓

💔 بعد از تو...دقیقا بعد از تو...پنج شنبه شب ها...بعد از نیمه شب قبل از ساعت 1:20 دقیقه دلم به شور می افتد...خداکند به بغداد نرسی حاج قاسم....این داغ هرگز سرد نمیشود.....بعد از بلاهای اخیر میفهمیم که حاج قاسم یکی از اون حجتهای خدا روی زمین بود که تا وقتی که بود بلا نازل نمیشد.   روزی را تاریخ خواهد دید که 💓ایران عزیز💓 ما ازاین مشکلات و سختیها عبور کرده و به بالاترین قله های پیشرفت خواهد رسید.آن روز دیر نخواهد بود.✌✌✌✌✌✌  
دیوانه فقط؟؟؟

وغیره‌‌..‌.‌ 😟😟😟😬

بنظرم هرطور شده دختره باید بره خونشون بعد یه تصمیم درست بگیره برای زندگیش.

اره تو عقدن ...خونه خودشون یه شهر دیگه هس دوستم تو این شهر کار پیدا کرده پیش این پسره باشه ...

خب جداشه 

سالی که نکوست از بهارش پیداست

بدی مکن که در این کشتزار زود زوال،به داس دهر،همان بدروی که می کاری...
1651