1596
1578

دوستم تاره ازدواج کرده ... پسره هم‌ خونه اجاره کرده ... ( مدت ها با پسر عمش هم خونه بودن )  دوستم هم طفلی تازه رفته سر کار ...وضع شوهرش هم خوبه ... ولی درآمد دوستم اونقدر نیس مثلا یک شمش شوهرش...حالا میگه الان همش واسه اجاره خونه بهم فشار میاره که نصفشو تو باید بدی 

میگفت بهش گفتم من قبض ها و خرج سوپر مارکت رو‌ میدم گفته نه فقط اجاره خونه 

میگفت دیشی رفتم کلی واسش خرید کردم و لباس خریدم پرت کرد جلوم نگاهش خم نکرده گفته اجاره خونت کو!!!!  پول واسه این آشغالا دادی پول اجاره. خونت کو!

بچه ها این سایت به کاربراش یک میلیون هدیه میده ! از دست ندید

1546

استعفاا

در حالی ک یوز پلنگ ایرانی در حال انقراض است🐆 پُفیوز ایرانی به شدت در حال رشد میباشد🤞👌عزیزان من اعلان نمیخونم لطفا به دل نگیرید.کاری داشتین همون لحظه که هستم عرض بفرمایید😁
میگفت بهش گفتم من قبض ها و خرج سوپر مارکت رو‌ میدم گفته نه فقط اجاره خونه  میگفت دیشی رفتم کلی ...

یا ابلفض😣😣😣اینطوریشو ندیده بودم 

به نطرم دوستت اصلا سرکار نره بشینه خونه خانومیشو کنه

1432
میگفت بهش گفتم من قبض ها و خرج سوپر مارکت رو‌ میدم گفته نه فقط اجاره خونه  میگفت دیشی رفتم کلی ...

وااااا😓😓

آن جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریستهای فرودگاه بغداد هستند🔺سردار شجاع میهن سردار سلیمانی عزیزم این روزها مثل ایام محرم فقط گریسته‌ام! هی گریسته‌ام و هنوز هم از غمت پر گریه ام..😭😭 سردار باشرف وطن سردار حاجی زاده عزیزم خدا شما رو بعد از سردار سلیمانی برای ما حفظ کنه💙

نفقه و مهریه شو بزاره اجرا سریع از این حیوون جدا شه. 

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!
1563
اره تو عقدن ...خونه خودشون یه شهر دیگه هس دوستم تو این شهر کار پیدا کرده پیش این پسره باشه ...

خب جداشه 

سالی که نکوست از بهارش پیداست

بدی مکن که در این کشتزار زود زوال،به داس دهر،همان بدروی که می کاری...
1579