2737
2734
عنوان

کارای وحرفای با مزه بچه هاتون زیر دوسال

| مشاهده متن کامل بحث + 525 بازدید | 44 پست

به پسرم دیشب موقع خواب میخواستم انگلیسی یاد بدم اخه همه کارتونارو زبان اصلی نگا میکنه بعضی جیزارو انگلیسی میگه دیشب میگفتم  واتس یور نیم ؟بعد میگفتم بگو آی ام نیما چند باز گفت دید سخته گفت مامان مامان دوست نه 🤣ینی دوست ندارم فارسی رو درست نمیتونه بگه اونوقت من میخوام انگلیسی بحرفه 🤦‍♀️

بارونو دوست دارم هنوز 🌧🧡چون تو رو یادم میاره💑حس میکنم پیش منیوقتی که بارون میباره👫🥰بارونو دوست دارم هنوز 💓🌈بدون چتر و سرپناه😓☔وقتی که حرفای دلم 😔🙂💔جا میگیرند توی یه آه🌬🚫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسر کوچیکه من ی سالشه پاک کن پسر،بزرگمو برمیداره میگم بیار بده من میاد وایمسته جلوم چشاشو گنده میکنه ...

بچه ها تو یه سنی تمام رفتاراشون عین همه دختر منم این رفتار قایم شدن و گیر کردن رو همیشه داره یا برداشتن وسایل داداشش

مامان نازنین و جوونم فوت شده برای شادی روحش صلوات میفرستیدلم براش تنگ شده
2731
من پسرم الان سه سالشه ولی دو سال و نیم که بود، وقتی صدای در کوچه میومد میدووووید به صاحبخونم از بالا ...

😂😂😂 خدا حفظش کنه

تیکر منم یه روز واقعی میشه میدونم😍من زندگی سختی داشتم از بچگی،وقتی نامزد کردم وارد یه مرحله جدید از سختی زندگیم شدم چون فکر میکردم از چاله در اومدم افتادم تو چاه!چون فکر میکردم تو انتخابم اشتباه کردم ،اما اشتباه فکر میکردم نامزدم عاشقانه پای تمام بد خلقی هام ایستاد حتی حاضر شد خودشو بکشه تا من از دستش راحت شم!!! چون میگفت نمیتونم زنده باشم و‌تو مال من نباشی⁦❤️⁩تو حرم امام حسین (ع) از آقا خواستم که اگه با این مرد خوشبختم و اونم با من خوشبخته مهرشو بندازه به دلم و انداخت!!!ازدواج کردیم و سختیای زندگیم تموم شد الان خوشبخته خوشبختم فقط بچه میتونه خوشبختیمو کامل تر کنه ،حالا که تا اینجا اومدی و امضامو خوندی برای مامان شدنم صلوات میفرستی؟خیلی حیفه شوهرم بابا نشه 😔لطفا برامون دعا کن مامان بابا بشیم⁦❤️⁩
قل مظلومه تنبله بهش گفتم:خسته شدم بذارمت زمین؟ گفت:خسته نشو بی تلبیت.

به قل شیطونه گفتم:پدر سگگگ

قل مظلومه گفت:با من بودی مامانی؟

گفتم:نه قشنگم تو آقایی با داداشی بودم

قل مظلومه گفت: بدردگ اودتی مامانی

پسر من حرف   ف.   رو نمیتونه بگه

به کیف میگه کیس

به فیلم میگه سیلم

به فردا هم میگه سردا

به زبون بچه گونه خیلی بامزست

الانم از سریال فوق لیسانسه ها سپاس متقابلو یاد گرفته دستاشم اینجوری میکنه🙏 قربونش برم😍

بچه ها تو یه سنی تمام رفتاراشون عین همه دختر منم این رفتار قایم شدن و گیر کردن رو همیشه داره یا بردا ...

😂😂😂😂 ب همه ما زور میگه فداش بشم الانم روپامه احسانم مادرشوهرم برد مهد

۹۹/۹/۹  💖💖
2738

دخترم دوسالونیمشه 

خیلی وقت پیش خواهرزادم انگشتشوگازگرفته 

این یادش نمیره اصن هی میره ومیاد هررروز یادش میاد میگه گازم گرفته😪یه اداهایی درمیاره مظلوم میکنه موقع حرف زدنش 

یه روزم نشسته بودیم توخونه داشت بازی میکرد دیدم دستشوخودش گازگرف اومد پیشمـ جاشو نشون دادمیگه ابو(خواهرزادم ) گازم گرفته😐

یه بلاییه نگووو 😫

منم اخمش کردمـگفتم دروغ بده ابوکجاست که گازت بگیره اینجا نیست 😠

خدیدوگف خودمـکردم😀😳

من بلوچم   زبانم بلوچی  لباسم بلوچی  فرهنگم بلوچی  وطنم ایران  مکران بلوچستاااان 😍افتخارم اهل سنتم😍داداشای عزیزم خیییییلی زود رفتین هنوز باورندارم رفتنتونو هنوزم از  گوشه گوشه خونم صدای خنده هاتونو میشنوم باورندارم دگه نیستین تا باهم کل کل کنیم بعد تو کی بگم خودشیفته به کی بگم هندونه نزار برام سنگینن و... آخ خدایا راضیم برضایت کاری بجز صبر نداریم خیالم  راحته اونجا جاتون خوبه آخه شما خییلی خوب بودین حافظ قران و... بودین  مطمعنم خدا خلاف وعده نمیکنه الهی جاتون بهشت برین باشه  ......دعا میکنم خدا به هیییچ کی داغ عزیز نده اونم دوتا باهم 

پسرمنم میاد به ما مثلا سر میزنع تو فانتزی‌هاش بعدمیکیم بشین میگه نه مریض دارم باید برم عملش کنم بعد میگه پسرمو نگه دارید اسم پسرش نیکان از اون سس موشکی ها هستن ها اون پسرشه میگه نیکان بمونه این‌جا بعداً میام می‌برم

غروب زیباست اما نه در غربت....😓.

دختر من دشمن کرم نرم کننده هستش یعنی شده مهضل هنش لباساشو میده بالا میگه کرم بدید بعد همه چیز مثل مبل و زیر تلویزیونی وفرش تا همهما داداشش باباش و من رو از سر تا پا کرم مال میکنه

مامان نازنین و جوونم فوت شده برای شادی روحش صلوات میفرستیدلم براش تنگ شده
😂😂😂 خدا حفظش کنه

ممنون عزیزم🌹

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁
پسرمنم میاد به ما مثلا سر میزنع تو فانتزی‌هاش بعدمیکیم بشین میگه نه مریض دارم باید برم عملش کنم بعد ...

ای جااااان انشااالله بشه یه اقای دکتر 

تیکر منم یه روز واقعی میشه میدونم😍من زندگی سختی داشتم از بچگی،وقتی نامزد کردم وارد یه مرحله جدید از سختی زندگیم شدم چون فکر میکردم از چاله در اومدم افتادم تو چاه!چون فکر میکردم تو انتخابم اشتباه کردم ،اما اشتباه فکر میکردم نامزدم عاشقانه پای تمام بد خلقی هام ایستاد حتی حاضر شد خودشو بکشه تا من از دستش راحت شم!!! چون میگفت نمیتونم زنده باشم و‌تو مال من نباشی⁦❤️⁩تو حرم امام حسین (ع) از آقا خواستم که اگه با این مرد خوشبختم و اونم با من خوشبخته مهرشو بندازه به دلم و انداخت!!!ازدواج کردیم و سختیای زندگیم تموم شد الان خوشبخته خوشبختم فقط بچه میتونه خوشبختیمو کامل تر کنه ،حالا که تا اینجا اومدی و امضامو خوندی برای مامان شدنم صلوات میفرستی؟خیلی حیفه شوهرم بابا نشه 😔لطفا برامون دعا کن مامان بابا بشیم⁦❤️⁩
2706