2726
عنوان

منم ازین تاپیکا زدم😐

339 بازدید | 17 پست

سلام 

بچه ها من دوماه پیش یه قرص اورژانسی خوردم

بعد عادت ماهیانه ام رو جلو انداختم چند روز.حالا دوباره موعدم بوده ولی الان حدود 7.8 روزه که عقب انداختم

همیشه عادت ماهیانه ام سر موعده.هیچوقت نه جلوتر نه عقب تر.حالا پریشب بی بی چک استفاده کردم منفی بود.یعنی ممکنه باردار باشم خدایی نکرده؟😢یا مال اون قرصه اس؟

بدی مکن که در این کشتزار زود زوال،به داس دهر،همان بدروی که می کاری...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم ماه پیش اورژانسی خوردم بعد پونزده روز پریود شدم الان یازده روزه تا خیر افتادم اینماه،دیشب بی بیچکم زدم منفی شد نمیدونم چه مرگمه

یا مهدی ادرکنی،،،،اگه کرونا باعث رنجش خاطر و ازار خیلیا نشه تعطیلی و حقوق گرفتن معلمها براشون عذابه،،عزیزان وقتی شماها بچه هاتون رو نمیفرستین مدرسه از ترس کرونا معلمها برن بست بشینن که چی بشه!!!چرا اینقدر حقوقشون ازارتون میده بابا بخدا حقشونه،،از حق کسی دیگه نمیزنن که بدن به معلمها
منم ماه پیش اورژانسی خوردم بعد پونزده روز پریود شدم الان یازده روزه تا خیر افتادم اینماه،دیشب بی بیچ ...

درست مثل همیم.پس صد در صد مال قرصه

بدی مکن که در این کشتزار زود زوال،به داس دهر،همان بدروی که می کاری...

منم وحشت کردم پسرم دوسالشه واقعا توانایی بارداری مجدد رو ندارم

یا مهدی ادرکنی،،،،اگه کرونا باعث رنجش خاطر و ازار خیلیا نشه تعطیلی و حقوق گرفتن معلمها براشون عذابه،،عزیزان وقتی شماها بچه هاتون رو نمیفرستین مدرسه از ترس کرونا معلمها برن بست بشینن که چی بشه!!!چرا اینقدر حقوقشون ازارتون میده بابا بخدا حقشونه،،از حق کسی دیگه نمیزنن که بدن به معلمها
2706