1608
1609

تغییر اساسی خانه ولی سریع و کم هزینه

کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون

1522
وای منم اینجوری بودم اول لنز میزاشتم یه سالونیم بعدم عمل کردم فاتحه چشممو خوندم میگم کاش عینک میزدم

چرا منم میخواستم عمل کنم هم نمره چشام کم بود هم منصرفم کردن چطور شده مگه

غروب زیباست اما نه در غربت.....   
پول😕

ایشالله خدا فراهم کنه براات

آن جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریستهای فرودگاه بغداد هستند(مقام معظم رهبری)🔺سردار شجاع و پرافتخار میهن سردار سلیمانی عزیزم این روزها مثل ایام محرم فقط گریسته‌ام! هی گریسته‌ام و هنوز هم از غمت پر گریه ام..😭😭 سردار باشرف وطن، سردار حاجی زاده خدا شما رو بعد از سردار سلیمانی برای ما حفظ کنه💙روزی را تاریخ خواهد دید که💓 ایران عزیز💓 ما ازاین مشکلات و سختیها عبور کرده و به بالاترین قله های پیشرفت خواهد رسید.آن روز دیر نخواهد بود.✌✌✌✌✌✌  
8
چرا منم میخواستم عمل کنم هم نمره چشام کم بود هم منصرفم کردن چطور شده مگه

۲۳ سالم بود عمل کردم دکتره اصن نگفت اون موقع سنت کمه ممکنه برگرده یا چشمش مشکل پیدا کنه عمل کردم الان یه سالو یه ماهه بهتر که نشد هیچی تازه چشمم مزدیک بین شده

من چرا از عینکی ها خوشم میاد

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

نگو ... عینک قشنگه .... چرا اینجوری فکر میکنی

من به نظرم شوهرم با عینک خیلی با کلاس میشه.... عینک زیبا باشه به صورت بیاد عالیه  

عشقحقیقی‌و‌دوستانوفادار،دوگنجی‌که‌یافتنشان‌دشواراست
1601
وای منم اینجوری بودم اول لنز میزاشتم یه سالونیم بعدم عمل کردم فاتحه چشممو خوندم میگم کاش عینک میزدم

عزیزم میشه راهنماییم کنی؟ 

منظورت چیه؟ یعنی عمل اصلا خوب نیست؟ 

من خیلی دوست دارم چشامو عمل لیزیک انجام بدم

♦️نظره هرکسی برای خودش محترمه♦️                      🚫توهین و تمسخر فقط بخاطر نظر ممنوع 🚫
۲۳ سالم بود عمل کردم دکتره اصن نگفت اون موقع سنت کمه ممکنه برگرده یا چشمش مشکل پیدا کنه عمل کردم الا ...

یعنی چی؟ یعنی برگشته؟

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
نگو ... عینک قشنگه .... چرا اینجوری فکر میکنی من به نظرم شوهرم با عینک خیلی با کلاس میشه.... عینک ز ...

آره دقیقا راس میگی عینک شیک و زیبا هم بی تأثیر نیستا

غروب زیباست اما نه در غربت.....   
آره دقیقا راس میگی عینک شیک و زیبا هم بی تأثیر نیستا

آره ... عینک بعضی وقتا به طرف بیاد و با لباسش همخونی داشته باشه یه اکسسوریه به نظرم

الان شوهرم چندتا داره ... با کت شلوار ..رسمس مهمونی عروسی میخایم بریم یه بیقای از قدیم واره دسته طلایی خیلی شیکه ....من که خوشم میاد

عشقحقیقی‌و‌دوستانوفادار،دوگنجی‌که‌یافتنشان‌دشواراست
1578