2703
2553

ربطی ب رسم نداره در حد توان و خواست خود شوهر آدم باید باشه دیگه، من خودم شوهرم کلا برای هر مناسبتی طلا میگیره برام، تولد، سالگرد ازدواج، حتی بارداری هام، ولی خب هر کسی یه جوریه من همسرم اصلا چیزی غیر از طلا رو هدیه نمیدونه برعکس خودم اصلا علاقه ای ندارم

💗💗💗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر من همیشه بهم کادو طلا میده و خیلی اهمیت میده بهش  موقع زایمانم قرار بود واسم یه سبد گل و ...

شوهرم بمن گف خودت برو سبد گلت و انتخاب کن من میخرم برات ک یادکاری نگهداری پرتش نکنی...خواهرشوهرم الا بلا گفت من میخام بخرم ‌بجای کادو بچه اصلا....نزدیک ۱۰۰تومن شد فک کنم..روم نشد دس بزارم رو چیز گرونتر ‌۳سال پیش بود ‌الانم دارمش

2720
ی بوقلمون سر ببره راضیم طلا میخوام ی انگشتر بخرم فعلا پیش کسی رو نکنم موقع زایمان شوهرم بهم بده ال ...

ایشالا خدا سالم وصالحشو بهت بده و هرچه زودتر دامنتو سبز کنه آره عزیزم با این گرونی که واقعا رسما هم دیگه کم کم تغیر میکنه یه روزی اینجوری بود که گوسفندو طلا مفت بود والا

تیکر تولد یکسالگی گل پسرم😍😍مامانی عاشقتم❤ایشالا قسمت‌ تموم منتظرا🙇🙇❤❤❤
2714
الهی ولی من نفهمیدم چرا ناراحت شدی

قرار بود یه سبد گل بیاره 

یه گلدون گرفت که گلش یه ندل کاکتوس بود بعد یه ندتم خشک شد رفت 

تخت روبروییم شوهرش سبد گل اورده بود تو دلم گفته بودم شوهر من خوشگل ترشو میاره 

ولی اونطوری ک فک میکردم نشد

الانم یاداوریش باعث شد بغض کنم 🙃🙃🙃

تو بهتر توان شوهرتو میدونی....داره تاکید کن طلا بخر برام.نداره ک هیچ...توام میتونستی ی پول کنار بزار ...

میخره حرفی نداره خودم کار میکنم پولش میدم فقط از طرف اوت باشه کافیه برام

2706