1542
1541
عنوان

خانوما کی حس ششم داره

255 بازدید | 29 پست

لطفا اونایی ک دارن بگن

اگه کسیو می‌شناسین هم تگ کنین لطفا

الکی رو هوا نگین

نیلوفر(قدبلند1400) عزیزم من خیلی دنبالت گشتم اگه برگشتی بهم خبر بده 

منم سوال داشتم اونیکه واقعا حس ششم قویه بگه من تو 40هفته زایمان میکنم یا زودترضروریه

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بخاطر هدیه ات

همه  لباس  میپوشن  اما  هر  لباسی  خاص  نیست

1546

عسل حس ششم تو نی نی سایت دراومده دیگه😕

آن جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریستهای فرودگاه بغداد هستند(مقام معظم رهبری)🔺سردار شجاع و پرافتخار میهن سردار سلیمانی عزیزم این روزها مثل ایام محرم فقط گریسته‌ام! هی گریسته‌ام و هنوز هم از غمت پر گریه ام..😭😭 سردار باشرف وطن، سردار حاجی زاده خدا شما رو بعد از سردار سلیمانی برای ما حفظ کنه💙
کشتینمون با حس ششم😀

وای آره به خدا این چیه تو نی نی سایت مد شده

قبولم ندارن اشتباهه

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙
مثلاً حس شیشمیا چیکار میکنن؟

برو تاپیکا روبخون یه مشت خزعبل فقط تحویل مردم میدن

آن جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریستهای فرودگاه بغداد هستند(مقام معظم رهبری)🔺سردار شجاع و پرافتخار میهن سردار سلیمانی عزیزم این روزها مثل ایام محرم فقط گریسته‌ام! هی گریسته‌ام و هنوز هم از غمت پر گریه ام..😭😭 سردار باشرف وطن، سردار حاجی زاده خدا شما رو بعد از سردار سلیمانی برای ما حفظ کنه💙
8
برو تاپیکا روبخون یه مشت خزعبل فقط تحویل مردم میدن

قربون دهنت

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙
منم سوال داشتم اونیکه واقعا حس ششم قویه بگه من تو 40هفته زایمان میکنم یا زودترضروریه

شمابه یه پیشگو احتیاج دارید😁😅🤦‍♀️

وای آره به خدا این چیه تو نی نی سایت مد شده قبولم ندارن اشتباهه

ن واسع من ی خانوم چن مورد گفتن کاملا درست در اومد

الان کاربریشو یادم نیس

نیلوفر(قدبلند1400) عزیزم من خیلی دنبالت گشتم اگه برگشتی بهم خبر بده 
ن واسع من ی خانوم چن مورد گفتن کاملا درست در اومد الان کاربریشو یادم نیس

باورکن شانسی بوده روهوا گفته 

1403

حالا حس سشم رو واسه چی میخوای؟

توی بازی زندگی وسط همه مشکلات یاد گرفتم که:😍شیطان همه تلاششو میکنه تا آدمو از خدا خسته کنه و خدا همه تلاشش رو میکنه تا بهتر از اونی که آدم فکر می کنه ولو کمی دیرتر بهش بده😍😍😍😊اونی که این وسط از بازی صبر خسته بشه خدا و ایمانشو به شیطان باخته😣 و اونی که از حکمت خداوند در برابر شیطان دفاع کنه و زیر بار حرف شیطان نره پیش خدا عزیزتره و به جز خواسته ای که شاید بهترش برآورده شده ایمانشم داره و شرمنده ی مهربونترین عالم نیست.😍😍💓💓🌹سعی کن تو برنده این میدان باشی نه مثل کسایی که همه چیزشونو به خاطر صبور نبودنشون باختن.❤ خدا بخیل نیست.خودتو بخاطر درک نکردن حکمت خدا یتیم نکن. آدم از خدا یتیم بشه بد دردیه😔😔😔 لطفا برای باردار شدنم یه صلوات بدین. ممنون میشم.🌹
مگه میشه همش شانسی در بیاد حتی با زمانی ک گفته بود  دقیق همون شد

ای وااای

1547