2726
عنوان

دارم میترکم از بغض حتی پیام نورم نگرفتنم

| مشاهده متن کامل بحث + 750 بازدید | 109 پست

کدوم شهری؟

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ماه اول از ۶ساعت تا ۷ساعت ماه دوم ۸ماه سومو چهارم ثابتش ۸ساعت حالا متغییر میشد تا ۱۰ساعت

یعنی میانگین روزی ۸ میخوندی تو ۴ ماه ؟ 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
یعنی میانگین روزی ۸ میخوندی تو ۴ ماه ؟ 

چمیدونم والا مغزم کار نمیکنه گفتم ک ماه اول از ۶رسید ۷ ماه دوم تا چهارم ثابتش ۸ساعت بود ولی گاهی اوقات ب ۹تا ۱۰هم میرسید

🖤
بوشهرم

فقط خود بوشهر رو میزنی یا شهرای استانتونم میزنی؟

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀
فقط خود بوشهر رو میزنی یا شهرای استانتونم میزنی؟

کجارو بزنم بوشهر ۱۳نفر داشت پر شد شهرای استان ۵نفر یکی دیگش۸نفر بود ک اینا زودتر استان پر میشن همیشه بقیه شهرا روان نداشت

🖤

حالم از همه میخوره دردمو پیش کی ببرم الان بابامم میاد عین چی غور میزنه ک درس بخون برو درس بخون هیچکس درک نمیکنه هیشکی نمیفهمتم ک چ حالی دارم ک حتی پیام نور هم مجاز نشدم دلم روشن بود گفتم اینو قبول میشم

🖤
دلم گریه میخاد فقط زار بزنم ب حال خودم

خب خیلی باهوشی که ... بشین بخون دیونه ... بعدا میگی چرا زودتر شروع نکردم ... حیفه با این هوشت برو بخون نا امید نباش

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
حالم از همه میخوره دردمو پیش کی ببرم الان بابامم میاد عین چی غور میزنه ک درس بخون برو درس بخون هیچکس ...

اخه پیام نور رو میخوای چیکار ... هر چی خنگوله میرن اونجا ... قحطیه مگه ... امسال بخون برو‌روزانه عین بچه ادم 

خب عزیزم یه دلیلشم کم بودن ظرفیت رشته ات توی شهرتونم هست دیگه پس نیازه رتبه ات خیلی بهتر از اینا بشه تا بتونی در بیای روانشناسی و حقوق توی علوم انسانی جز رشته های پر طرفدار هستش رتبه خوبا اول این رشته ها رو میزنن تو به یه رتبه بهتر از این نیاز داری تا در بیای باید امسال تلاشتو کنی که رتبه ات بهتر از اینا بشه تا قبول بشی چون تو درسا رو خوندی برات مرور محسوب میشه اتفاقا اگه ایراداتو بدونی و سعی کنی بیشتر روشون کار کنی و مرورتم زیاد و البته اصولی باشه شک نکن قبول میشی میخوای بهت بگم شوهر من چطوری درس میخونه؟

2706