2726
عنوان

دارم میترکم از بغض حتی پیام نورم نگرفتنم

| مشاهده متن کامل بحث + 750 بازدید | 109 پست
رفتم قلم چی ی عالمه کتاب جدید خرید هیچکدومو هنوز باز نگردم خیلی افسرده شدم دستم ب هیچی نمیره

یه کوچولو تایم بده به خودت استراحت و تفریح 

به هیچ کتاب و دانشگاهی ام فک نکن

انرژیت برگشت بخون

فراگیر نبود سنجش اعلام کرد کسایی ک سراسری مجاز شدن برن تکمیل ظرفیت  ۱۵تجربی

با ۱۵ هزار که میتونستی اتاق عمل سراسری قبول شی یا بهداشت حرفه ای حداقل ... چرا اونا رو نرفتی😕

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تجربی پر طرفداره عزیزم جای خوب میخوای زیر 1000 باید بیاری نمیتونی درس بخونی انتظار بالا نداشته باش ...

جای خوب نمیخاستم گفتم هر جا اوردم حتی روستاهای شیرازم زدم تا این حد ولی اشتباهم این بود همه رشته هارو نزدم ی تعداد رشته خاص زدم 

🖤
2728

ببین استاتر بشین از الان بخون ... میتونی ها ... بشین بخون شاید قسمتته امسال رشته خوب سراسری بیاری من رفتم امیدوارم از این ناامیدی خلاص شی و خودتو پیدا کنی

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

شوهر منو چی میگی با رتبه ۴۰۰ مجازی علم و صنعت در اومد دو هفته بعد کلاسا اعلام کردن ظرفیت هامون به حد نصاب نرسیده کلا منحل کردن ورودی های مجازی امسالو حالا ۱۵ نفر میشدن. گفتن برو سنجش اعتراض بزن انتخاب بعدیت برت دارن که تا الان خبری نشده. به خدا شوهر من روزانه بهترین دانشگاه تهران رتبه اش میخورد بخاطر محل کارش که قبول نمیکردن حضوری بخونه مجازی زد. نمیدونم حکمتش چی بود کلی هم طفلک ناراحت شد اولش اما مطمئنم خدا بهتر از ما خیرمونو میخواد شاید باید حضوری بخونه تا با یه استادی واسه کارآفرینیش آشنا بشه که کلی به نفعش بشه ما که از آینده خبر نداریم.

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀
ببین استاتر بشین از الان بخون ... میتونی ها ... بشین بخون شاید قسمتته امسال رشته خوب سراسری بیاری من ...

پارسالم گفتم قسمتمه تو نمیدونی من این ۱۵هزارو ۴ماه خوندم فقط اوردم  انقد میخ.ندممم ک نگو ی مشکل بزرگ از اسمون افتاد رو سرم ب خودم گفته بودم قسمته ک امسال بمونمو بیارم ولی مونده بودم ک باز ی مشکلی پیش بیاد نابود تر بشم  حالم بدتر بشه

🖤
پارسالم گفتم قسمتمه تو نمیدونی من این ۱۵هزارو ۴ماه خوندم فقط اوردم  انقد میخ.ندممم ک نگو ی مشکل ...

عزیزم .... الان ۷ ماه وقت داری ... از کجا مطمانی امسالم قراره مث پارسال بشه؟ من دیدم‌دختره سال پنجم پزشکی اورده ... تو اون ۴ ماه روزی چند ساعت میخوندی ؟ یعنی بخاطر اون مشکل رتبت ۱۵ هزار شد ؟ 

شوهر منو چی میگی با رتبه ۴۰۰ مجازی علم و صنعت در اومد دو هفته بعد کلاسا اعلام کردن ظرفیت هامون به حد ...

😔😔😔😔😔

ولی من ۲۱سالمه با مدرک دیپلم نشستم تو خونه بدون هیچ هنری حتی اشپزی کردنم بلد نیستم بس سرم تو کتاب بود خودمو حبس کردم فقط دلم خیلی پره

🖤
اون ازاد با کنکوره این ازاد بدون کنکوره

من بدون کنکور میخوام برم پیام نور وقت اونم تموم شده؟برا ترم بهمن توراخدا نگو ظرفیت پرشده😢😢

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍😍خدایااا شکرررررتتتت😍😍
😔😔😔😔😔 ولی من ۲۱سالمه با مدرک دیپلم نشستم تو خونه بدون هیچ هنری حتی اشپزی کردنم بلد نیستم بس سر ...

من دلم از تو پرتره بخدا😢کااااااااملا درکت میکنم

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍😍خدایااا شکرررررتتتت😍😍
عزیزم .... الان ۷ ماه وقت داری ... از کجا مطمانی امسالم قراره مث پارسال بشه؟ من دیدم‌دختره سال پنجم ...

ماه اول از ۶ساعت تا ۷ساعت ماه دوم ۸ماه سومو چهارم ثابتش ۸ساعت حالا متغییر میشد تا ۱۰ساعت

🖤
2706