2737
2734
عنوان

دارم میترکم از بغض حتی پیام نورم نگرفتنم

| مشاهده متن کامل بحث + 750 بازدید | 109 پست
میشه علوم آز پرستاری در مقطع کاردانی بدون کنکور ازاد داره

آره.فقط تا دوره کاردانی میگیره .خداتومن پولش میشه

مواظب حرف هاتون باشین!!!!😐حرف هاتون تا صبح یه نفرو بیدار نگه میداره.....🤦‍♀️🥀
شروع ترم اول مهر...۱۵ هزارم خیلی خوب نیس...اشتباه خودت بوده که تحقیق کافی نکردی...پیام نور خودتون چی ...

با من کاری ب بقیه ندارم منظورم دوست خودمه ک ازش شناخت دقیق دارم با ۱۰۰هزار رفت من موندم نهاییاشو بزور پاس میمرد با ده تا تجدید منه بدبخت موندم  تحقیق کردم دانشگاه استان نگفت زودی بیا ثبت نام گفتن برو از دانشگاه خودتون بپرس اینجا بهم اطلاعات غلط دادن دارم دق میکنم بخدا

🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اخه همسایمون گف میرم روانشناسی ازاد میگه ۴تومنه از کجا بیارم

شهریه کارشناسی ازاد بیشتر از ترمی یک و نیم نمیشه 

مابین یکو دویست تا یک و نیم. 

به این دروغ ها گوش نکن به مشت ادم حسود همین جوری زندگی منو خراب کردند 

خودت برو بپرس به حرف به همسایه دروغگوی حسود گوش نکن 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
پرستانی۱۰میلیوپن

یا خدااین 10 میلیون از کجا اومد 

شهریه دکترای ازاد ترمی 10 تومنه

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»

برا ترم بهمن میخواستی ثبت نام کنی؟ مگه نمیدونی پیام نور فراگیره ... رتبه پارسالت چن شد

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
2738
شهریه کارشناسی ازاد بیشتر از ترمی یک و نیم نمیشه  مابین یکو دویست تا یک و نیم.  به این د ...

😔😔اگه یکو نیمم باشه بابام از کجا بیاره ۲۸۰۰میگیره ۸۰۰میده قسط تو این گرونی دو تومنش باقی میمونه

🖤
برا ترم بهمن میخواستی ثبت نام کنی؟ مگه نمیدونی پیام نور فراگیره ... رتبه پارسالت چن شد

فراگیر نبود سنجش اعلام کرد کسایی ک سراسری مجاز شدن برن تکمیل ظرفیت 

۱۵تجربی

🖤
امسالو میگم از طریق کنکور میخاستم پزیرش شم ۱۵هزار تجربی بودم  سال ۹۸ بعدا تو جای من بودی دیوونه ...

تجربی پر طرفداره عزیزم جای خوب میخوای زیر 1000 باید بیاری

نمیتونی درس بخونی انتظار بالا نداشته باش

اگه پولشو داری برو یه موسسه کنکور با برنامشون دقیق پیش برو

سخته ولی مبشه

پرستانی۱۰میلیوپن

عزیزم شما میدونی دفترچه شو از کجا تهیه کنم و شرایط ثبت نام چیه.وآیا آزادزاهدان هم میگیره یا فقط شهرستانا؟

مواظب حرف هاتون باشین!!!!😐حرف هاتون تا صبح یه نفرو بیدار نگه میداره.....🤦‍♀️🥀
تجربی پر طرفداره عزیزم جای خوب میخوای زیر 1000 باید بیاری نمیتونی درس بخونی انتظار بالا نداشته باش ...

رفتم قلم چی ی عالمه کتاب جدید خرید هیچکدومو هنوز باز نگردم خیلی افسرده شدم دستم ب هیچی نمیره

🖤
حالا شما نمی تونی بحثش جداست  ولی این چرندیات را ننویسید یه بنده خدای دیگه رو منصرف کنید

اخه منم شنیدم خودمم ناراحت بودم چرا انقد زیاده چرا اینطوری برخورد میکنی من حالم بده اصاب درست حسابی هم ندارم دلمم نمبخاد قطع کاربری بشم پس برو بیرون 

🖤
2706