2737
2739
عنوان

دارم میترکم از بغض حتی پیام نورم نگرفتنم

| مشاهده متن کامل بحث + 750 بازدید | 109 پست
خیلی دیر اقدام کردی خب...بهمن ترم جدید اقدام کن اما به موقع نه وقتی که حوصله داشتی

اخه چرا اینطوریه شاید یکی خنگو تنبل باشه قبول کنن او زرنگه ک جا مونده بگن دگه جا نیست مگه فراگیره

🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه علمی کاربردی کی مدرکشو قبول داره بزاریش جلو حیوون بهتره اخه خودش ازاد ۴تومن شهریشه عغیر انتفاعی ...

ارشدی مگه ک ۴ تومن!!!!

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2728

من میخوام رشته های پیرا پزشکی برم آزاد حالا هر رشته ای ک داشته باشه‌.کسی از دفترچه هاش خبر داره .واسه ترم بهمن؟

مواظب حرف هاتون باشین!!!!😐حرف هاتون تا صبح یه نفرو بیدار نگه میداره.....🤦‍♀️🥀
اخه چرا اینطوریه شاید یکی خنگو تنبل باشه قبول کنن او زرنگه ک جا مونده بگن دگه جا نیست مگه فراگیره

خنگ و تنبل !!!

عزیزم شما اگر زرنگ بودی در زمان درست اقدام میکردی بهتر به جای توهین به دیگران رو زمان بندی کار کنی

2738

الان دیگه وقت امتحانات ترم هست چندروز دیگه تازه رفتی انتظار داشتی بگن منتظرت بودیم

ها؟؟؟؟؟ خب بشین بخون قبول شی، نخوندی، دیرم زفتی انتظار فرش قرمز داری؟ 

بله دانشگاه پولی پول میخواد، هرکی بره پولشو بده پذیرش میشه

دانشواه معتبر میخوای بشین بکوب بخون بجای نق زدن

خنگ و تنبل !!! عزیزم شما اگر زرنگ بودی در زمان درست اقدام میکردی بهتر به جای توهین به دیگران رو ...

دوست من با ۱۰۰هزار نخونده بی زحمت پزیرش شد منه بدبخت با ۱۵هزار نشستم دارم دق میکنم درکم کن منم همینکارو کردم گفتن برو فعلا با پیام نور خودتون حرف بزن کسی بهم ج نداد اینجا اطلاعات غلط دادن گفتن سایت باز نیست هفته بعد ثبت نام میکنیم ی هفته گذشت بعد گفتن الاان وقت هستا بعدا برو چیزی نمیشه 

🖤
من میخوام رشته های پیرا پزشکی برم آزاد حالا هر رشته ای ک داشته باشه‌.کسی از دفترچه هاش خبر داره .واس ...

باید قبول شده باشی بدون کنکور نیست که

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
چرت نبود پیام نور استان بود ن شهرستان 

عزیزم الان که ملت فقط میرن سر جلسه روزانه و شبانه میارن واقعا دیگه پیام نور ارزش نداره!ازاد باز بهتره حداقل یه کلاس و استادی هست نظم داره

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
ها؟؟؟؟؟ خب بشین بخون قبول شی، نخوندی، دیرم زفتی انتظار فرش قرمز داری؟  بله دانشگاه پولی پول می ...

امسالو میگم از طریق کنکور میخاستم پزیرش شم ۱۵هزار تجربی بودم  سال ۹۸ بعدا تو جای من بودی دیوونه هم میشدی چ برسه درس بخونی مگه سال اولمه

🖤
2706