2410
2553

چرا اینطوری میشه‌چرا همه درا بستسست دولتی قبولم نکردن فرهنگیان‌دعوت نکردن ازاد تا رفتم انتخاب رشته کنم ی دیقه قبلش سایتو بستن رفتم واسه تکمیل ظرفیتش نشد الانم مدارکمو بردم پیام نور گفتن تکمیل شده یعنی چی تکمیل شده یعنی هر کس واسه خودش مدرک میبرده قبول میکردن؟اخه مگه ازاده ک هر کی ببره قبول کنن تکمیل ظرفیت  از سراسری بوده ن فراگیر اخه یعنی چی من تا همین الان هیچی نخوندم تنها امیدم همین بود اشک وشام جم شده تا ۳۰بهمن فرصت داشت ما هنوز ابانیم فک نمیکردم اینطوری باشه ک هر کی پرونده ببره فوری میگن قبولی ثبت نامش کنن حالم بده من کلی زحمت کشیدم پارسال‌ رتبم خوب شد  خدایا مگه من چیکارت کردم ک نمیزاری نفس راحت بکشم ولم کن ب حالم خودم بزارم نمیخامت😭😭😭

🖤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
برو علمی کاربردی یا غیر انتفاعی دارن ثبت نام میکنن.

اخه علمی کاربردی کی مدرکشو قبول داره بزاریش جلو حیوون بهتره اخه خودش ازاد ۴تومن شهریشه عغیر انتفاعی حتما ۶تومن هس از کجا بیارم

🖤
2714
برای اینکه خدا دوست داره نمیخواد عمرتو بزاری واسه رشته و دانشگاه چرت!بشین بخون واسه سال دیگه پیام نو ...

دقیقااااااااااااا

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

الان اشک منم درمیاد از این متنت 

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
2706