1600
1480

چرا اینطوری میشه‌چرا همه درا بستسست دولتی قبولم نکردن فرهنگیان‌دعوت نکردن ازاد تا رفتم انتخاب رشته کنم ی دیقه قبلش سایتو بستن رفتم واسه تکمیل ظرفیتش نشد الانم مدارکمو بردم پیام نور گفتن تکمیل شده یعنی چی تکمیل شده یعنی هر کس واسه خودش مدرک میبرده قبول میکردن؟اخه مگه ازاده ک هر کی ببره قبول کنن تکمیل ظرفیت  از سراسری بوده ن فراگیر اخه یعنی چی من تا همین الان هیچی نخوندم تنها امیدم همین بود اشک وشام جم شده تا ۳۰بهمن فرصت داشت ما هنوز ابانیم فک نمیکردم اینطوری باشه ک هر کی پرونده ببره فوری میگن قبولی ثبت نامش کنن حالم بده من کلی زحمت کشیدم پارسال‌ رتبم خوب شد  خدایا مگه من چیکارت کردم ک نمیزاری نفس راحت بکشم ولم کن ب حالم خودم بزارم نمیخامت😭😭😭

🖤

خوت و نباز امسال کنکور بده 

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه ها باردار نیستم برای رسیدن به آرزوهامه صلوات لطفا.دوست دارم با عشقم ازدواج کنم و پزشکی قبول بشم

تغییر اساسی خانه ولی سریع و کم هزینه

کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون

برای اینکه خدا دوست داره نمیخواد عمرتو بزاری واسه رشته و دانشگاه چرت!بشین بخون واسه سال دیگه پیام نور چیه دیگه!

میشه لطفا واسه شادی روح مامانم صلوات بفرستین  فاطمه در راه رسیدن به سلطنت!  
برو علمی کاربردی یا غیر انتفاعی دارن ثبت نام میکنن.

اخه علمی کاربردی کی مدرکشو قبول داره بزاریش جلو حیوون بهتره اخه خودش ازاد ۴تومن شهریشه عغیر انتفاعی حتما ۶تومن هس از کجا بیارم

🖤

ام...چیزه ما الان اذریم نه ابان

بعدشم فدا سرت الان بشین بخون ایشالا سال بعد خود دولتی قبول میشی بعد میگی چه بهتر سال قبل ثبت نام نکردم

عزیزان دل، من هارلی کویین نیستم، اسمم هاردلی کویینه (hardly queen)
8
برای اینکه خدا دوست داره نمیخواد عمرتو بزاری واسه رشته و دانشگاه چرت!بشین بخون واسه سال دیگه پیام نو ...

دقیقااااااااااااا

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💟💟💟يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

الان اشک منم درمیاد از این متنت 

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💟💟💟يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
1563
خیلی دیر اقدام کردی خب...بهمن ترم جدید اقدام کن اما به موقع نه وقتی که حوصله داشتی

اخه چرا اینطوریه شاید یکی خنگو تنبل باشه قبول کنن او زرنگه ک جا مونده بگن دگه جا نیست مگه فراگیره

🖤
اخه علمی کاربردی کی مدرکشو قبول داره بزاریش جلو حیوون بهتره اخه خودش ازاد ۴تومن شهریشه عغیر انتفاعی ...

ارشدی مگه ک ۴ تومن!!!!

آب طلب نکرده همیشه مراد نیست...گاهی بهانه است که قربانی ات کنند.

من میخوام رشته های پیرا پزشکی برم آزاد حالا هر رشته ای ک داشته باشه‌.کسی از دفترچه هاش خبر داره .واسه ترم بهمن؟

مواظب حرف هاتون باشین!!!!😐حرف هاتون تا صبح یه نفرو بیدار نگه میداره.....🤦‍♀️🥀
1578