2726
عنوان

باورم نمیشه این منم که دوتابچه دارم😢😢😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 6497 بازدید | 322 پست

ولی بعضی خانمها خیلی قوی هستن مثلا قدیمیا ۵تا ۶تا ۷تا و بیشتر میآوردن ولی دیدین بعضیا صدبارم زایمان کنن بعد زایمان لاغر میشن همه جیز به شانسه توان ادمها هم به شانسه بعضیا قوی به دنیا میان ۱۰ تا بچه هم داشته باشن اخ نمیگن ولی من از پس یه دونش برنمیام خوشبحال اونایی که تو همه چیز قوی هستن کاش ماهم مثل اونا قوی باشیم کاش

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دقیقاااا،،،خدا وقتی مفت و مجانی و بدون رنج و زحمت نعمتی و بهمون میده قدرشونمیدونیم متاسفانه ناسپاسی ...

واقعا درسته

من الان آرزومه مامان بشم و بچه سالم و صالح داشته باشم،دختر و پسرش هیچ فرقی نداره

فقط بقول مادربزرگا چراغ خونم روشن باشه کاری به جنسش ندارم😄

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت❤️لطفا برای شفای همه ی مریضا دعا کنید😘
من اولی خدا خواسته بود و وقتی ۵ ساله بود خودم دومی رو خواستم ولی منم یه دختر داشتم و دوست داشتم دوم ...

عزیزم انشالله که بعدیت پسربشه

منم فعلافکربعدیونمیکنم

ولی خیلی پسردویت دارم همچنان😢باحسرت به پسرانگاه میکنم وبغض میکنم

چندسال دیگه دومیم بزرگ بشه ممکنه اقدام کنم

چون خودمومیشناسم میدونم نمیتونم ازفکرپسربیام بیرون

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...
2728
دختره یاپسر؟ من دومیم ناخواسته شد

من سومیم ناخاسته شد....الان جفتم خابه۱..منم خیلی هنوز که هنوز با هودم درگیرم .گاهی ناشکری میکنم .گاهی میگم جلوگیریم محکم بود مثل همه ی عمرم ...خدا واسم خاست...ادمی نیستم رو حرف خدا حرف بزنم .ولی خیلی اذیت میشم.با بچههای قد و نیم قد .دعا میکنم ففط خوشبختی ۳ بچمو به چشمام ببینم .خستگی این روزام بره...خیلی روزا و شرایط سختی دارم .ولی خدا کمک میکنه .یقین دارم .بهترین ها در انتظارمه

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
دختراولمودیوونه واردوسش دارم ولی دومیموچون دلم میخواست باربرنامه جلوبرم ویه دفعه ناخواسته شده هنوزا ...

عزیزم من چند نفرو دیدم با وجود رژیم و رعایت کلی موارد تو تعیین جنسیت و حتی زیر نظر دکتر بودن بازم به جنسیت دلخواهشون نرسیدن حتی تو همین نینی سایت هم دیدم خانومه میگفت هیچ مشکلی نداشتیم و چندین ماه زیر نظر متخصص رژیم تعیین جنسیت گرفتیم و همه چیز رو هم رعایت کردیم کلی هم هزینه کردیم ولی بچه اون جنسیتی که میخواستن نشده اصلا اینجوری فکر نکن

اگه با برنامه هم جلو میرفتی ممکن بود پسر نشه 

من درکت میکنم ولی اون نینی که تقصیری نداره حالا بجای دوتا سه تا بچه داشته باشی عوضش وقتی بزرگ شدن بیشتر لذت میبری از دیدنشون و تنها نیستن

توی روز شده نیم ساعت برای خودت وقت بزار کم کم حالت بهتر میشه

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
عزیزم انشالله که بعدیت پسربشه منم فعلافکربعدیونمیکنم ولی خیلی پسردویت دارم همچنان😢باحسرت به پسران ...

انشاالله قسمتمون تو بچه سوم

یه پسر سالم و صالح باشه

خداروشکر تو تاریخ ۹/۹/۹۹ بهترین و مهمترین اتفاق زندگیم افتاد🤲🏻
ولی بعضی خانمها خیلی قوی هستن مثلا قدیمیا ۵تا ۶تا ۷تا و بیشتر میآوردن ولی دیدین بعضیا صدبارم زایمان ...

متاسفاته من اصلاقوی نیستم

خیلی ضعیفم وناسپاس برعکس شوهرم

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...
من اولی خدا خواسته بود و وقتی ۵ ساله بود خودم دومی رو خواستم ولی منم یه دختر داشتم و دوست داشتم دوم ...

من برا سومی برا اصرار شوهرم اقدام کردم ب امید پسر س ماه رژیم داشتمم بعد شکستم رژیممو الان بی بی ببین من میگم منفیع اما اینه سخته برام درک س بچه اما پسرم دوس دارم چون ب امید پسر یاعلی گفتن توکل کردم

واقعا درسته من الان آرزومه مامان بشم و بچه سالم و صالح داشته باشم،دختر و پسرش هیچ فرقی نداره فقط ب ...

ان شاءالله خدا دامنت و به زودی سبز کنه عزیزم

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷

پسر مگه چیه که انقدر حسرتش میکشی

خداراخوش نمیاد

بادخترکوچولواات مهربون باش مبادا یموقع اذیتشون کنی

گناه دارن  ناشکری نکن

اگه امضام میخونی برای امام زمانت صلوات بفرست 🥰😍
😢 چه دنیای مزخرفی😭 یکی درحسرت بچه اس یکی مثل من نمیخواست وبچه دارشد

آدما هیچ وقت از شرایطی که دارن خوشحال و راضی نیستن . دوستم مجرده و دیروز باهاش حرف میزدم میگفت برو خدا رو شکر کن ازدواج کردین و تو این سالها تونستی خونه بخری ، منو چی که هنوز مجردم 😕 موندم چی بگم بهش . همیشه یکی هست که آرزوی شرایط جلوتر از خودشو داره . مثلا برای من داشتن دوتا دختر اونم تو سن کم یکی از بزرگترین آرزوهام بود که نشد . این حرفا و نارضایتی رو شما گفتین خیلی دلم گرفت 

خدایا خودت مراقب هدیه ات باش ❤ برای سلامتی نی نی تو دلم دعا کنین ❤
دختراولمودیوونه واردوسش دارم ولی دومیموچون دلم میخواست باربرنامه جلوبرم ویه دفعه ناخواسته شده هنوزا ...

نگوتوروخدادخترمن دوماهشه گاهی میگم بگیرم بخورمش شایدم خوشی زده زیردلت من اینقددرگیردوتاشونم که وقت فکرکردن ندارن دخترم فقططططط گریه میکنه خوب رشدنکرده پسرم مهدنمیره هرروزبایه برنامه میبریمش حسودی میکنه بااینکه خیلی مواطبم خودم بواسیربعدزایمان آوردم بروخداتوشکرکن

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
2706