2726
عنوان

باورم نمیشه این منم که دوتابچه دارم😢😢😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 6497 بازدید | 322 پست
دختره یاپسر؟ من دومیم ناخواسته شد

منم دوتا دختر دارم گلم..این حرفات افسردگی بعد زایمانه..منم دوس داشتم دومیم پسر باشه ولی دوتا همجنس هم بد نیست..شبا که دخترام دستاشون رو میذارن تو دست هم مثل فرشته ها میخوابن با شوهرم با شوق میشینیم نگاشون میکنیم..صبح تا شب باهم همبازین،دختربزرگم همش تشکر میکنه ازم که واسش آبجی اوردم،میگه یه آبجی دیگه میخوایم..حرفای مردم و فکرای بیهوده رو بیخیال شو،لذت بزرگ شدنشون رو ببر..

بابام که رفت شهر خالی شد،مگر تو چند نفر بودی بابای گلم😭😭😭😭 فراموش کردنت هنر میخواهد و من بی هنرترین انسان عالمم😭😭😭

خوشبحال شماهایی که دوتا بچه دارین من یه غلطی کردم دومی رو نیاوردم الان بچم ۱۰ سالشه انقد ناراحتم که حد نداره هر شب خواب بچه میبینم 😭😭😭😭 یه روز از خواب بیدار شدم یادم اومد که فقط یه بچه دارم انقد سرم داغ شد گفتم وای چرا ما انقد کمیم😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
😢😢😢اصلاپی شدیه دفعه همه چی عوض شد دوتابچه سخته واقعا من که یه موقع دخترلوس خونواده بودم حالاشدم ...

عزیزم قوی باش من ۲۰ سالم بود بچه اولم بدنیا اومد  ۲۲ یچه دومی بدنیا اومد تو بدترین شرایط مالی بخدا ینی بدترین با کلی بدهی. انقدرحاالم خراب بود. الان  ۲۷ سالمه با یه بچه هفت سالو پنج سال دوماه. الانه ک میگم خدایاااا شکرت

بخصوص  ک توی سینم توده حس میکنم😢😢😢 میبنم بعضی  غم و غصه ها اصلا ارزش نداره

خدا بچه هامو ب تو میسپارم
الان بدنت خستس از لحاظ روخی و جسمی خسته این حرفارو میزنی یه مدت بگذره بهتر میشی دختراتو میبینی کیف م ...

والا منم دوتا دختر دارم سنمم خیلی کمه شوهرمیگه سومی بیار برام هر کاری کردم قانع نشد ب دوتا دخمل

ی رژیم گرفتم 3ماهه بعدشم خستم شد شکستم رژیمو

الان بی بی میزنم مثبته ب گمونم اما همش میگم ن بچه نی چون فکر س تا بچه سخته 😅😅😅

خوشحال باش ن ناراحت،تو آینده وقتی دو تا داماد خوب گیرت بیاد بعد میفهمی ک چ نعمتایی خدا بهت داده،داماد مثل پسر برات میشه،اما پسر ک داشتی باشی باید دو دستی تقدیم کنی ب خانواده زنش😆 پسر مال مردمه😂😂😂

ولی من ازوقتی ناخواسته حامله شدم خداروفراموش کردم😢😭 میدونست چقددلم پسرمیخواست

ناشکری نکن

بیاد بابت تموم این حرفا پشیمون میشی

الههی سالم و سلامت بیاد بغلت عزیزم 😍

خدایا خودت مراقب هدیه ات باش ❤ برای سلامتی نی نی تو دلم دعا کنین ❤
الان طبیعیه این فکرا، بقول خودت افسردگی داری ولی وقتی بزرگ بشن میبینی چجوری دخترهوای مادرشو داره.می ...

دختراولمودیوونه واردوسش دارم

ولی دومیموچون دلم میخواست باربرنامه جلوبرم ویه دفعه ناخواسته شده هنوزاونجوری که بایدبه دلم نشِسته

سه ماهشه هنوز

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...
😢😢😢اصلاپی شدیه دفعه همه چی عوض شد دوتابچه سخته واقعا من که یه موقع دخترلوس خونواده بودم حالاشدم ...

عزیزم شما مادری دیگه فرانوش کن دوره مجردی رو الان بای  یه مادر شاد سلامت برای تربیت بچه هات باشی این شعار منه.به یکی از تاپیکام که از حال اوضام گفتم سر بزن😍

ناشکری نکن بیاد بابت تموم این حرفا پشیمون میشی الههی سالم و سلامت بیاد بغلت عزیزم 😍

به دنیااومده گلم

سه ماهشه

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...
2706