2726
عنوان

باورم نمیشه این منم که دوتابچه دارم😢😢😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 6497 بازدید | 322 پست

درکت میکنم عزیزم ولی حتما حکمت خدا اینطوریه خدا دخترات رو واست حفظشون کنه درسته پسرداشتن هم خیلی خوبه ولی دخترا یه چیز دیگه هستن بزار بزرگ بشن ازدوتج که کردن میفهمی چی میگم 

اگه شوهرم اینو میخوند میگفت کاش بچه من دختر بود وزنده میموند ناشکری نکن به فکر آینده باش من عروس عموم متولد۷۷دوتا بچه داره تا دلت بخواد شاد زندگی میکنه

مرد کوچک آسمانی ...شیرینی حضورت چه زود به کاممان تلخ شد .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب منم سنم خیلی نیست بچه ام سه سالشه هم سنای من هنوزشوهرم نکردن ی حرفایی میزنی هاتازه اوضاع خوب نیس واسه ایندش میترسم مالی رونمیگم هاکلا وضع رومیگم وگرنه یکی دیگه میاوردم 

2728

وای وای این چه حرفیه چشم باز کردی ناشکری منم دوتا پسر دارم دلمم خیلی دختر میخواست ولی الان یه تارموشون به دنیا نمیدم صلاح مارو خدا میدونه با این حرف خیلی ناراحت میشه بعدش تو به همسن و سالات چکار داری همیشه پایین تر از خودتو نگاه کن بالا نگاه کنی سرت گیج میره برو دکترا و درمانگاه های نازایی رو نگاه کن اون موقع روزی هزار مرتبه خدارو شکر میکنی 

ظهور و سلامتی اقامون صلوات😍دعا کنین دختر دار هم بشم انشالله حاجت قلبیتون براورده بشه 😍😍😍😍😍😍

الان بدنت خستس از لحاظ روخی و جسمی خسته این حرفارو میزنی یه مدت بگذره بهتر میشی دختراتو میبینی کیف میکنی.خدارو شکر کن به خاطر وجودشون که در آینده همین دخترات پشتتن و ب دادت میرسن. برنامه ریزی داشته باش شبادبه موقع بخوابین صبح به موقع بیدار شو خونه زندگیتو مرتب کن به خودت برس روزی نیم ساعت تو خونه ورزش کن.با دوستات یا فامیلی که مثل دوستت باشه تلفنی صحبت کن رفت و آمد کن دلت وا میشه.بچت که بزرگ شد دیگه راحت به گشتوگذارت برس.انشالله چند سال دیگه به وقتش برو دکتر رژیم بگیر یه پسر هم خدا بهت میده بهش ایمان داشته باش 

💚خانوم گل72هرکی از من بدش میاد بگه منم ازش بدم بیاد باهم روراست باشیم بهتره😅 
درکت میکنم عزیزم بچه داری وقتی دوتا شد سخت میشه منم متولد72 هستم ودوتا بچه ولی نگران نباش یه مدت ب ...

😢😢😢اصلاپی شدیه دفعه همه چی عوض شد

دوتابچه سخته واقعا

من که یه موقع دخترلوس خونواده بودم حالاشدم مادردوتادخترکه بایدنازشونولکشم هواشونوداشته باشم

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...

ناخواسته نبوده...سهل انگاری بوده ...

با دوتا بچه ام میتونی تایم خودت رو داشته باشی بزار مهد چندساعت در روز یه کم بزرگ شدن

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

عزیزم اینکه ادم یه جنسیتو بخواد طبیعیه ولی اینکه اینهمه به خودت عذاب میدی طبیعی نیست

وای خدا یعنی من دوتا دختر دارم؟ خب اره! چی بهتر از این؟ درعوض دخترات خواهر دارن تنها نیستن

حتما یه مشاوره برو توالان باید از نی نی لذت ببری 

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

اَز نظر روانشناسي 

رابطه دو دختر با هم و دو پسر با هم بهتر اَز يه دختر و يه پسر 

گل دختر شما ام به يه خواهر بيشتر نياز داشت 

حتما صلاحي توش بوده 

اتفاقا دختر دردسرش كمتره خودت يه نگاه بكن اطرافو به هر حال پسر بيشتر در معرض رفتاراي پر خطر مثل اعتياد و ..

غصه نخور اگه حس ميكني افسرده شدي برو پيش روانشناس 

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 

من درکت میکنم بارداری دوم ناخواسته بود ولی از ته قلب میخواستم پسر. باشه

که خدا. حاجتم داد

منم روحیم داغون مخصوصا از دست شوهرم

صبح کلی غر. غر کردم بعد رفته

بهش میگم خسته شدم از دستت

میگه مثلا می خوای چه کار کنی

نمیگه بذار خودم اصلاح کنم

میدونی الان آرزوی همون دختر دومی رو دارم.

به خاطر وجود نازنینشون خدا رو شاکر باش عزیزم . لطفا موقعیتت رو درک کن، لذتشون رو ببر همون گلهایی که داری باعث سرافرازیت میشن در چند سال آینده.

خدایا شکرت شکرت شکرت.

عزیزم منم سنم کمه و دوتا بچه دارم دوتا گل دختر .تو شهر غریب هیچ کسو ندارم حتی باهاش یه پارک برم. .وقتی دومی رو بار دار شدم خیلی دوست داشنیم پسر باشه هم خودم هم همسرم اما نشد.اما الان همش میگم خدارو شکر که بچه هام همجنسن.چون دیدم اونایی که پسر دختر دارن چه مشکلاتی هم دارن.

اول از هر چیزی بخاطر سلامت بچه هات خدارو شکر کن عزیزم.

هنوزم وقتی میخندی دلم از شادی میلرزه...
2706