1542
1541
عنوان

باورم نمیشه این منم که دوتابچه دارم😢😢😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 6098 بازدید | 321 پست
دختراولمودیوونه واردوسش دارم ولی دومیموچون دلم میخواست باربرنامه جلوبرم ویه دفعه ناخواسته شده هنوزا ...

عزیزم من چند نفرو دیدم با وجود رژیم و رعایت کلی موارد تو تعیین جنسیت و حتی زیر نظر دکتر بودن بازم به جنسیت دلخواهشون نرسیدن حتی تو همین نینی سایت هم دیدم خانومه میگفت هیچ مشکلی نداشتیم و چندین ماه زیر نظر متخصص رژیم تعیین جنسیت گرفتیم و همه چیز رو هم رعایت کردیم کلی هم هزینه کردیم ولی بچه اون جنسیتی که میخواستن نشده اصلا اینجوری فکر نکن

اگه با برنامه هم جلو میرفتی ممکن بود پسر نشه 

من درکت میکنم ولی اون نینی که تقصیری نداره حالا بجای دوتا سه تا بچه داشته باشی عوضش وقتی بزرگ شدن بیشتر لذت میبری از دیدنشون و تنها نیستن

توی روز شده نیم ساعت برای خودت وقت بزار کم کم حالت بهتر میشه

وزن شروع ۸۲ * وزن آخر و قبل بارداری ۴۹* وزن بعد زایمان ۵۶*                     👈🏼چالش نوشیدن آب  👈🏼چالش زیبایی  👈🏼 چالش پلانک    تقلید کار میمونه 🐒 میمون جزو حیوونه 🤣🙈 
ولی بعضی خانمها خیلی قوی هستن مثلا قدیمیا ۵تا ۶تا ۷تا و بیشتر میآوردن ولی دیدین بعضیا صدبارم زایمان ...

متاسفاته من اصلاقوی نیستم

خیلی ضعیفم وناسپاس برعکس شوهرم

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...

تنوع بالای محصولات ویژه مادر و کودک با تخفیف های استثنایی در فروشگاه اینترنتی پیلوا  ، 

در هر نقطه از ایران هستید خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید .

من اولی خدا خواسته بود و وقتی ۵ ساله بود خودم دومی رو خواستم ولی منم یه دختر داشتم و دوست داشتم دوم ...

من برا سومی برا اصرار شوهرم اقدام کردم ب امید پسر س ماه رژیم داشتمم بعد شکستم رژیممو الان بی بی ببین من میگم منفیع اما اینه سخته برام درک س بچه اما پسرم دوس دارم چون ب امید پسر یاعلی گفتن توکل کردم

1546
واقعا درسته من الان آرزومه مامان بشم و بچه سالم و صالح داشته باشم،دختر و پسرش هیچ فرقی نداره فقط ب ...

ان شاءالله خدا دامنت و به زودی سبز کنه عزیزم

آن جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریستهای فرودگاه بغداد هستند(مقام معظم رهبری)🔺سردار شجاع و پرافتخار میهن سردار سلیمانی عزیزم این روزها مثل ایام محرم فقط گریسته‌ام! هی گریسته‌ام و هنوز هم از غمت پر گریه ام..😭😭 سردار باشرف وطن، سردار حاجی زاده خدا شما رو بعد از سردار سلیمانی برای ما حفظ کنه💙
😢 چه دنیای مزخرفی😭 یکی درحسرت بچه اس یکی مثل من نمیخواست وبچه دارشد

آدما هیچ وقت از شرایطی که دارن خوشحال و راضی نیستن . دوستم مجرده و دیروز باهاش حرف میزدم میگفت برو خدا رو شکر کن ازدواج کردین و تو این سالها تونستی خونه بخری ، منو چی که هنوز مجردم 😕 موندم چی بگم بهش . همیشه یکی هست که آرزوی شرایط جلوتر از خودشو داره . مثلا برای من داشتن دوتا دختر اونم تو سن کم یکی از بزرگترین آرزوهام بود که نشد . این حرفا و نارضایتی رو شما گفتین خیلی دلم گرفت 

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . توکل به خدا این ماه قراره نی نی بیاد تو دلم مامان باباش رو خوشحال کنه 🌹 ان شاء الله 🌹
دختراولمودیوونه واردوسش دارم ولی دومیموچون دلم میخواست باربرنامه جلوبرم ویه دفعه ناخواسته شده هنوزا ...

نگوتوروخدادخترمن دوماهشه گاهی میگم بگیرم بخورمش شایدم خوشی زده زیردلت من اینقددرگیردوتاشونم که وقت فکرکردن ندارن دخترم فقططططط گریه میکنه خوب رشدنکرده پسرم مهدنمیره هرروزبایه برنامه میبریمش حسودی میکنه بااینکه خیلی مواطبم خودم بواسیربعدزایمان آوردم بروخداتوشکرکن

گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
8
😢 چه دنیای مزخرفی😭 یکی درحسرت بچه اس یکی مثل من نمیخواست وبچه دارشد

ناشکر نباش هر چند منم تا عصبی میشم گریه میکنم میگم من همش26سالمه جووونی نکردم دوتا بچه دارم اولی 6سالشع دومی3/5

آخی چه وروجکی بشه اون که یهویی خودشو انداخته تودلت...فرصت نداده بهتاااااااااا.قربووووووووووونش. دخت ...

دختراولم که خیلی دلسوزه یجوری محبت میکنه خودم شرمندش میشم

ولی دومیم معلومه ازالان شیطونه آره

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...
ان شاءالله خدا دامنت و به زودی سبز کنه عزیزم

مرسی گلم

انشاءا... همه به خواستشون برسن شماهم همینطور🌻

خدایا به مهربونیت ایمان دارم،میدونم که به زودی معجزتو نشونم میدی😍میشه واسه حاجت منم صلوات بفرستین؟مرسی😘
1563

دلم۵تا پسر میخواد

دلم میخواد باردار شم ولی گویا باز باید برم دنبال دکتر ازمایش....

خستم از معاینه شدن منتظر بودن سونو شدن....

دلم نیم شیر خداخواسته میخواد 

دم در...فضه خبر....مادر و در....محسن....
متاسفاته من اصلاقوی نیستم خیلی ضعیفم وناسپاس برعکس شوهرم

آدمای اینجوری موفق ترم هستن من بدبهت یه بچه سقط کردم هرشب ازعداب وجدان خوابم نمیبره یه لحطه بگم اه دوتابچه چی بودتاشب حتماازدماغم درمیاداون حرف

گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
مرسی گلم انشاءا... همه به خواستشون برسن شماهم همینطور🌻

😘

آن جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریستهای فرودگاه بغداد هستند(مقام معظم رهبری)🔺سردار شجاع و پرافتخار میهن سردار سلیمانی عزیزم این روزها مثل ایام محرم فقط گریسته‌ام! هی گریسته‌ام و هنوز هم از غمت پر گریه ام..😭😭 سردار باشرف وطن، سردار حاجی زاده خدا شما رو بعد از سردار سلیمانی برای ما حفظ کنه💙
1578