2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

احتمال زیاد آره😅

اگه با یه کسی که بهت خیلی نزدیک باشه مثلا زنت یا دوس دخترت یا نامزدت بعد تو تموم مشکلات و سختیا کنارت باشه ازهرلحاظی بعد شما کاره خاصی واسش نکنین طفلک بی توقع ام باشه بعد واسه کمک بهتون حتی از خودش بزته پول تو جیبیاشم بهتون بده خو بعد این دختر اگر یه چیزی بخواد وشما دوباره بهونه ککنید یهو دختره عصبانی بشه بگه همیشه درقبال من از مسعولیت شونه خالی کردی این رها کردن و رفتن یعنی تیغ زدنه یه دختر ومطمعن باش خون بالا میاری و... ایا دختر حرفه بدی زده ؟ شما باشی ناراحت میشی ؟ 

2728
اتفاقا خیر 😁 کلید غم های هر کس نزد خودشه😊

مستر جنتلمن فیلسوف میشود😁😁😁

از دریا آموختم:                                                          هر که از حَدَشْ گذشت                                                       غرقش کنم...
یکی از راه های فراموشی تنهایی...طنزه 😌

درسته استاد🤔🤔

از دریا آموختم:                                                          هر که از حَدَشْ گذشت                                                       غرقش کنم...
شوهرم تا چهار سرکاره بعد میاد خستس میخوابه تو این شهرم کسیرو نداریم شاید دوماه یبار خونوادمو ببینم😔

بزن بیرون برو خرید پارک 

خاشاقچی تکرار غریبانه ی دردهایت چگونه گذشت وقتی سربنیستت کردند😢 بامن بگو از لحظه لحظه های ترورت 😥 کاش در این روزهای کرونایی بودی و میدیدی چگونه برما گذشت 

تنهایی بهتر از اینه که مشکل لا ینحل داشته باشی خواهر!شوهرم صبح میره مدرسه ۳ میرسه خونه!نیم ساعت استراحت وناهار بعد میره مغازه تا ۹شب!ومن وبچه ها از صبح تا شب خونه ایم...

اگه با یه کسی که بهت خیلی نزدیک باشه مثلا زنت یا دوس دخترت یا نامزدت بعد تو تموم مشکلات و سختیا کنار ...

حرف بدی زده ولی در شرایطی که داره حالش قابل درکه و حق میدم بهش ولی راهش برخورد مستقیم و تند کلامی نیست در وهله ی اول...

...رفت و "پیامبر" بازگشت!

استارتر گفتین بچه ندارین؟

من یه دوستی دارم اونم کرمانشاهیه و بخاطر شغلش سنندج زندگی میکنه و چون منطقه نظامی زندگی میکنن رفت و آمد خوب نیست.ارتشیه شوهرش

بدی مکن که در این کشتزار زود زوال،به داس دهر،همان بدروی که می کاری...
2706