1542
1480
عنوان

یه سوال

401 بازدید | 67 پست

بچه ها قبل از اقدام حتما باید رفت پیش دکتر و آزمایش داد و از ایجور کارا ؟؟؟

اگه تحت نظر دکتر نباشم مشکلی پیش میاد؟!؟

یک سال ازدواج کردم و قصد اقدام داریم

دنیامی M 😘😘

طرز تهیه‌ی شربت زعفران و خواص شربت زعفرانی

کلیک کنید

1546

من ناخواسته باردار شدم، بعد که رفتم پیش دکتر همش میگفت فلان آزمایشو دادی اینو دادی اونو دادی یا نه؟؟ منم فهمیدم منظورم آزمایش های دوران اقدامه که من هیچ کدومو انجام ندادم، الان مشکلی ندارم اما انگار بهتره انجام بدی، مولا خیلیا دندون دردای وحشتناک میگیرن، اگر کمبود ویتامین یا خون داشته باشی هم به مشکل میخوری

بری بهتره..۱۰۰ سال پیش نیست..مردم همه الان سواد دارن و باید ازش استفاده کنن تا بهترین نتیجه رو بگیرن👌👌

در حالی ک یوز پلنگ ایرانی در حال انقراض است🐆 پُفیوز ایرانی به شدت در حال رشد میباشد🤞👌عزیزان من اعلان نمیخونم لطفا به دل نگیرید.کاری داشتین همون لحظه که هستم عرض بفرمایید😁
1432
واقعا هزینش یک تومان میشه ؟ 😑😑😑

نه عزیزم

در حالی ک یوز پلنگ ایرانی در حال انقراض است🐆 پُفیوز ایرانی به شدت در حال رشد میباشد🤞👌عزیزان من اعلان نمیخونم لطفا به دل نگیرید.کاری داشتین همون لحظه که هستم عرض بفرمایید😁
1396
چقدر هزینش میشه ؟ می‌دونی ؟؟

۸۰ تومن یه سونو دادم ۱۰۰ و خورده ای هم یه آزمایش..۳ ماه قبل اقدامم حتماااا اسید فولیک و شروع کن روزی یکی

1578