2703
2553
عنوان

ابگوشتام😣😣😣عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 3515 بازدید | 220 پست
اره

این چه کاریه گل من،

گوشت روقشنگ بشور ،با پیاز وزرچوبه بزارسرگاز،

معلومه که بااب خالی همین رنگ میشه،

حالاطوری نیست،

پیاز داغ کن زرچوبه ورب بزن،کف اب روبگیروبه قابلمه اضافه کن بزارتاظهر آروم بانخودبپزه،سیر هم بزن

نه شوخی نمیکته منم خیلیارو دیدم مثلا میخوان بگن ماخیلی تمیزیم گوشت چرخکرده رو میریزن تو ابکش میشور ...

ها یا خدا دیگه مزه تفاله چایی میده که

دیروز شیطان در گوشم زمزمه می‌کرد:در این طوفان نمیتوانی دوام بیاوری  امروز من در گوش او زمزمه کردم : ‌‌‌*****"من خود طوفانم "*****

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رو بخاری احتمالا نمیجوشیده فقط گرم شده ک این بلا سرش اومده 

بارونو دوست دارم هنوز 🌧🧡چون تو رو یادم میاره💑حس میکنم پیش منیوقتی که بارون میباره👫🥰بارونو دوست دارم هنوز 💓🌈بدون چتر و سرپناه😓☔وقتی که حرفای دلم 😔🙂💔جا میگیرند توی یه آه🌬🚫
عزیزم به خاطر اینکه وقتی شسته میشه اکثر موادمغذیش و ازدست میده و وقتی که میذارین وا بره با اون آبی ک ...

اشتباهه عزیزم

باید اول قبل فریز شسته بشه

نه اینکه خیس بخوره ولی یه ابی بهش زده بشه و بعد تو ابکش ابش بره

با اون همه الودگی.بره توفریزر خیلی بده

2456
ما اصلا گوشتو نمیشوریم و همچین مشکلیم پیش نمیاد، اصلا نمیذاریم اب ب گوشت بخوره

واقعا؟!

تیکر منم یه روز واقعی میشه میدونم😍من زندگی سختی داشتم از بچگی،وقتی نامزد کردم وارد یه مرحله جدید از سختی زندگیم شدم چون فکر میکردم از چاله در اومدم افتادم تو چاه!چون فکر میکردم تو انتخابم اشتباه کردم ،اما اشتباه فکر میکردم نامزدم عاشقانه پای تمام بد خلقی هام ایستاد حتی حاضر شد خودشو بکشه تا من از دستش راحت شم!!! چون میگفت نمیتونم زنده باشم و‌تو مال من نباشی⁦❤️⁩تو حرم امام حسین (ع) از آقا خواستم که اگه با این مرد خوشبختم و اونم با من خوشبخته مهرشو بندازه به دلم و انداخت!!!ازدواج کردیم و سختیای زندگیم تموم شد الان خوشبخته خوشبختم فقط بچه میتونه خوشبختیمو کامل تر کنه ،حالا که تا اینجا اومدی و امضامو خوندی برای مامان شدنم صلوات میفرستی؟خیلی حیفه شوهرم بابا نشه 😔لطفا برامون دعا کن مامان بابا بشیم⁦❤️⁩
2714

هرچی من میگم درسته چون ما گله داریم😁

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری

استارتر خدا وکیلی پیاز ریز کن با فلفل وزردچوبه ویک دارچین وگوشت وبا همین آبش با نخود ولوبیا بریز تو زودپز بذار بپزه له که شد رب وپودر لیمو ونمک بزن بذار جابیفته ابش غلیظ شه واین قاعله را ختم به خیر کن

الان دعوا میشه😅😅😅🤣🤣🤣🤣

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
عزیزم به خاطر اینکه وقتی شسته میشه اکثر موادمغذیش و ازدست میده و وقتی که میذارین وا بره با اون آبی ک ...

اهان هر کسی دلیلی داره‌‌..ولی تو نت هم سرچ کنین اول شستشو‌...بعد فریز ...بعد طبخ بدون شستن گوشت فریز شده

گوشت فریزشده رو بگیری زیر اب که فایده نداره لاقل باید بزاری یخش وا شه بعد بشوری که اونجوری مواد مغذیش بیشتر میره..

شما در اصل به شستن گوشت اعتقادی ندارین

همه خواصش میره

جهنم از خواص مزشو بگو😁

ما اصلا گوشتو نمیشوریم و همچین مشکلیم پیش نمیاد، اصلا نمیذاریم اب ب گوشت بخوره

عزیزم گوشت نشسته باعث بیماری میشه .چون روایت پیامبره که میگه به هر حیوانی یه جنابت هست به همین خاطر باید گوشت شسته بشه

2706