2733
2734
عنوان

ابگوشتام😣😣😣عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 3515 بازدید | 220 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه قصاب نمیشوره نشسته چرخ میکنن قصابا ما اصلاااااا چرخکرده ازبیرون نمیخریم یکی ازدلایلش همین نشسته ...

من همیشه ازش میخوام که اول بشوره اون بنده خدا هم میندازه توآبکش ومیشوره بعد چرخ میکنه میده😅

وزن ۷۶قد ۱۷۶   وزن هدف ۷۰
2728
گوشت چرخیو که نمیشورن قصاب قبل چرخ خودش میشوره

من اینجا دوبار گرفتم نشستن یعنی خودمم روم نشد ترسیدم بگم بهم بخندن .اوردم خونه ت صافی شستم کلا ازهم پاشید همه بیشتر اعصابم بهم ریخت😑

نه قصاب نمیشوره نشسته چرخ میکنن قصابا ما اصلاااااا چرخکرده ازبیرون نمیخریم یکی ازدلایلش همین نشسته ...

ن عزیزم میشورن وقتی گوسفندو ذبح کردن و پوستشو جدا کردن ب ی قلاب وصل میکنن و کاملا میشورن من دیدم

2738
اخه گوشت رو میشه راحت اورد خونه شست ولی گوشت چرخکده رو قصاب خودش خورد میکنه قبلشم نمیشوره منم روم نم ...

عزیزم گوشت چرخکرده هایی که از بیرون خریداری میشه اکثرا انقدر بی کیفیت هستن که نشستن توش چیزی نیست.

مگہ میخوایم با برس قالیشویی بشوریم؟  خب زیر اب میگیریم در ھمین حد دیگہ ...ینی شما با خون بستہ ب ...

اره یه اب بزنی کافیه ولی بعضی خانوما مثل اینکه با برس میشورن یساعت میخیسونن باز میجوشونن باز فریز میکنن اون یکیم که میخاد گوشت چرخیو بشوره😐میگم نیازی به این کارا نیس

ن عزیزم میشورن وقتی گوسفندو ذبح کردن و پوستشو جدا کردن ب ی قلاب وصل میکنن و کاملا میشورن من دیدم

به هیییییچ وجه نمیشورن

مطمئن باش

چون ممکنه دوسه روز طول بکشه تا یه گوسفتدو بفروشن شایدم بیشتر اصلا نمیشورنش چون اب بخوره و بمونه خراب میشه

منم مطمئنم ک میگم

2706