2726
عنوان

نمیدونم کجای کارم اشتباهه

| مشاهده متن کامل بحث + 478 بازدید | 29 پست
شوهر منم دقیقا همینه ک گفتی متاسفم برا خودمون

براخودشون متاسف باش😅

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ارررررره😃نی نی ببینم از خود بی خود میشم تو بازار تو موسسه ها همه جا میرم از ماماناشون اجازه میگیرم ...

عههه اینقدر دوست داری؟ عکس نی نیمو بذارم برات؟ 😁

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
2728
دیشب هم دخترم هم نی نیم خوابیدن میگه پاشو بریم دکتر  منم گفتم با این دوتا کجا بیام ،دادوهوار م ...

واقعا منم شوهرم خیییلی خوبه خب؟ خیلی ازش انتظار داشتم، وقتی زایمان کردم یهو دیدم ولم کرد رفت 

هنوزم نمیتونم بفهمم چرا اینکارو کرد یه هفته مرخصی گرفت به اسم من وبه کام خودش هرشب وبادوستاش گذروند ومنو تنها ول کرد رفت همیشه رودلم میمونه حالا قبلش باهاش حرف زده بودم وگفته بود میخوام کنارت باشم این چند روزو اما...... 

دکتر حبشی می گه مردا تو ناخوشی اعصای خونواده بدتر قاطی می کنن چون پیش خودشون فکر می کنن از بی عرصگیشون اینطور شده به خاطر همین کلا از مریص گریزونن توام بهش اطمینان بده که حصورش برات چقدر ارام بخشه تا رم نکنه والا این مردا دنیاشون با زنا فرق داره تو کلشون به یه چیز دیگه فکر می کنن ما زنا به یه چیز دیگه

شوهر خواهر من همین طوره

بعد زایمان منتظر بود کی میشه بره برا رابطه و این حرفا....انگار نه انگار بیچاره خواهرم زاییده درد داره خونریزی داره ......چی بگم

عشق حقیقی‌ و‌ دوستان وفادار ،دوگنجی‌ که‌ یافتنشان‌ دشواراست
عههه اینقدر دوست داری؟ عکس نی نیمو بذارم برات؟ 😁

اره😍😘

دانی که چرا سر نهان با تو نگویم؟/طوطی صفتی طاقت اسرار نداری😏shabnamtala@ من یه کاربر گوگول مگووووولم😋د😁😃😐😑 ؟😴سایتو💣 خالی کن😐می خوام🤞🏻تی بکشم🚱(کپی شده*) کابر قدیمی ام به همین سوی چراغ  قسم😐♥*•♫.•*♥♥*• گوجهــــــــــــــــــــــــــــسبز .•*♥♥*•♫.•*♥
2706